ארונות הזזה בשילוב זכוכית

הזכוכית הוא חומר גלם שהולך איתנו לאורך שנים ומאופיין כאחד התכנים החשובים ביותר בחדר השינה. בעבר, אלמנט הזכוכית לא היוו מענה עיצובי כלשהו וכאשר שולבו בתוך ארון הזזה שולבו בעיקר במסגרת מראות פנימיות.
 
כיום, עולם עיצוב ארונות הזזה מביא את הזכוכית כמאפיין עיצובי חזק ובולט ומעבר לפתרונות והיתרונות היעילים שלהם, עונים גם על הרושם החזותי אותו הם מקנים לארון הבגדים שלנו. אולם, הזכוכית, ושילובה במסגרת ארונות הזזה לא תמיד תבוא לידי ביטוי בתור מראה אל כפריט או פרט דקורטיבי בלבד. הדרך הטובה ביותר ליצור את אותו ברק מודרני מתחדש טכנולוגית היום יותר מתמיד ויוצר מראה ומענה אסתטי מכמה בחינות

זכוכית מיוחדת לדחיית כתמים וסימנים

קיימות כמה אפשרויות ואיכויות לזכוכית לשילוב בארונות בגדים מעוצבים ואחת מהן היא הזכוכית הקרמית. אחת הדרכים הטובות ביותר לבחון את רמת איכות הזכוכית היא באמצעות בדיקת טביעת האצבע. זכוכית ברמה גבוהה במיוחד תדחה כל כתם או סימן שהוא ואילו זכוכית איכותית פחות תהיה קלה ביותר לניקוי כתמים כאלה, המושפעים ממגע, הדים, אבק וכיוצא באלה.
קלות ניקוי הזכוכית המשולבת בארונות הזזה היא מאפיין משמעותי לבדיקת איכות הזכוכית.

ארון הזזה זכוכית שחורה

ארונות הזזה בשילוב זכוכית סגולהאם כבר זכוכית אז למה לא ארון זכוכית עם מראה?

זכוכית המראה הן בין הזכוכיות והשיבוצים היותר אופנתיים ומבוקשים בעולם העיצוב בכלל ובעולם הארונות בפרט. קיים ארון הזזה זכוכיות עם מראה שקופה וזכוכית מראה בדרגות כהות גבוהות יותר. היום המראות יוצאות מהארון ומאופיינות כפתרון עיצובי לכל דבר כחלק מדלתות הארון.
דלתות זכוכית אלה משולבות במסגרות טיטניום או אלומיניות המקיפות אותן למניעת לכלוך והצטברות כתמים בעת פתיחת הדלת וסגירתה. עם זאת, חשוב מאוד לבדוק את רמת העמידות ואחריות עמידות הדלת בפני שריטות בעת הפתיחה והסגירה של הדלת.

ארונות הזזה זכוכית צבעונית וזכוכית מעוצבת

זכוכית צבעונית ושילוב זכוכית בתוך או מחוץ לארון הבגדים, היא דרך מצוינת לפעול לחידוש ייחודי וחסכוני של ארון הבגדים. אחד היתרונות המשמעותיים של ארון הזזה הוא המבנה וצורת הבנייה הייחודית שלו. ארונות הזזה זכוכית הבנויים בסגנון וטכנולוגיית בנייה של פאזל מאפשרים לנו להחליף חלקים שונים מהארון בקלות יתרה, כך שהדרך לחידוש ושדרוג הארון אינה מחייבת רכישת ארון חדש אל בסך הכל רכישת או התאמת דלת חדשה.

ארון הזזה זכוכית ניתנת לבחירת ממגוון סגנונות, זכוכית דמה,למשל חומר גלם בסגנון פורמייקה יעניקו לארון את סגנון המראה המבריק יחד עם יתרון העמידות בפני כתמים ושבר. קיימות זכוכיות לשילוב עם ארונות הזזה המשולבות בעיצובים שונים כמו דוגמאות פלס ואפליקציות שונות למראה מודרני ואופנתי יותר.

יתרונות הזכוכית בארונות הזזה, בעיקר כאשר מדברים על זכוכית עמידה מתבטאים ביכולת שלהם להביא עיצוב יוקרתי אשר שומר על המראה החדש והנקי שלו לאורך זמן רב.