חדרי ארונות מעוצבים

ריכוז כל תכולת האחסון בבית בחדר אחד המשמש חדר ארונות חוסך בצורה ניכרת במקום פנוי בביתכם. מעוניינים לחסוך מקום גם בחדר הארונות עצמו? לבניית חדרי ארונות אופטימליים התייעצו עם מומחה מטעם חנות ארונות בוטיק. מה תקבלו במסגרת הייעוץ? היועץ יוכל למצוא את החדר האולטימטיבי בבית שישמש כחדר ארונות, בו ניתן יהיה לחצוב בקירות ולהציב ארונות ללא נפח: הם פשוט יוטמעו בתוך הקירות, כאשר רק הדלתות חשופות. להשגת התוצאה האופטימלית ביותר בנושא, כדאי לבחור ארונות הזזה ולא פתיחה, משום שאז – הדלתות לא צורכות נפח אלא זזות ימינה ושמאלה על מנת שהארונות ייפתחו.

בחירה בארונות מעוצבים

עוד שירות שניתן יהיה לעשות בשבילכם הוא לבחור את תכולתם של חדר ארונות, כלומר את הארונות עצמם. בחירה בארונות עם דלתות מעוצבים היא החכמה ביותר, משום שאז ניתן יהיה לומר כי אלו חדרי ארונות מעוצבים. הבחירה מתבצעת על סמך פרמטרים רבים ובניהם הצבעים והצורות הדומיננטיים והדומיננטיות בחדר. אבל זה נעשה גם על פי גודלו. חדר קטן יצריך ארונות שונים מחדר גדול גם בהיבט הדקורטיבי, ולא רק בהתייחס לממדיהם.

בחירה בארונות המשתלבים בחלל של גודל החדר

זה לא סוד שהכנסת ארונות עם ידיות גדולות אל חדרי ארונות קטנים יצרו עיצוב מגושם, כזה אשר ימקד את עיקר הפוקוס באותן ידיות. אם לארון יש משקוף בולט ועבה והחדר קטן, זה גם לא תורם לתחושה שהצלחתם במלאכת קביעת העיצוב מאותה סיבה. לכן, כאשר חדרי האחסון יהיו חדרי ארונות קטנים – מאד חשוב לבחור בזהירות רבה את העיצוב, ולוודא שהמרכיבים הגלויים לעין של הארון יהיו קטנים ודקים על מנת שהארון ישתלב ולא יבלוט יתר על המידה ברחבי החדר.

התחייבות לחדרי ארונות איכותיים, עמידים ויציבים

ארונות המיועדים לחדרי אחסון יהיו תמיד עמידים, יציבים ומאד מהנים לשימוש. חומרי הייצור מתבססים על לוחות איכותיים שנבחרו בקפידה, והפרזול של מסילת דלתות ההזזה עשוי אך ורק מחומרי אלחלד שיישמרו כחדשים למשך זמן רב. לכן, בחירת ארונות בחנות ארונות, ולא בחנות רהיטים כללית דואגת לכך שמדובר יהיה בהתקנים איכותיים, שניתן יהיה לסמוך עליהם למשך שנים רבות ללא חשש.

חדרי ארונות מעוצבים קטלוג 2024

חדרי ארונות בקטלוג 2024 של א א ארונות – מגוון רחב של דגמים חדשים כבר אצלנו, ואתם יכולים ליהנות מחדר ארונות חדש ומעוצב באיכות ללא תחרות. מגוון העיצובים שלנו משלבים חומרי גלם איכותיים, גימור ברמה גבוהה, סטנדרטים גבוהים של ייצור ואיכות תוך שימת דגש על ייצור ושמירה על תווי התקן הקפדניים ביותר. יחד עם האיכות, שלב עיצוב חדר הארונות שלנו מתוכנן בקפידה, יחד עם מגוון ארונות הזזה וקיר, בשילוב דלתות הזזה של 2-5 דלתות לפי בחירה. ניתן כמו כן גם להתקין חדר ארונות במרחבים שונים בבית, או בנישות ספציפיות אשר יעברו תכנון והדמיה לפני ההתקנה. על מנת לוודא שחדר הארונות שלכם הוא החדר האופטימלי והפונקציונאלי ביותר, צוות א א ארונות נפגש אתכם לתכנון מקצועי וייעוץ. הצוות שלנו ותיק ומנוסה בתכנון והתקנת חדרי ארונות מעוצבים, ועל כך יעידו גם מאות הלקוחות המרוצים שלנו!

א.א ארונות מתמחה בייצור חדרי ארונות ברמה הגבוהה ביותר בהתאם לכל הדרישות הייחודיות של הלקוח. בסניפים מחכה לכם צוות מקצועי ומיומן שיעזור לכם לבחור את חדר הארונות המושלם עבורכם, כל שאתם צריכים הוא להגיע ואנו כבר נדע איך לעזור. הנכם מוזמנים להתרשם ממבחר מצומצם של חדרי ארונות הקיימים באתר וליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ראשוני לבחירת חדר ארונות מושלם עבורכם!

הכל אודות חדרי ארונות

עיצוב חדרי ארונות בבית

עיצוב חדרי ארונות בבית

עיצוב חדרי ארונות בבית חדרי ארונות מהווים סידור מושלם של האחסון בבית. דיירים רבים הגיעו למסקנה כי החיסכון בעתודות שטח
חדרי ארונות לאחסון ביתי – ארונות מעוצבים ופרקטיים

חדרי ארונות לאחסון ביתי – ארונות מעוצבים ופרקטיים

חדרי ארונות לאחסון ביתי – ארונות מעוצבים ופרקטיים גרים בבתים עם חדרים קטנים? יש לנו פתרון בשבילכם לגבי מיקום הארונות.
חדרי ארונות מן המעלה הראשונה עם ארונות מעוצבים

חדרי ארונות מן המעלה הראשונה עם ארונות מעוצבים

חדרי ארונות מן המעלה הראשונה עם ארונות מעוצבים חדרי ארונות משמשים לריכוז כלל תכולת האחסון שלכם במקום אחד. במציאות של
חדרי ארונות מעוצבים ונוחים מחברת ארונות מקצועית

חדרי ארונות מעוצבים ונוחים מחברת ארונות מקצועית

חדרי ארונות מעוצבים ונוחים מחברת ארונות מקצועית מתעניינים בעיצוב חדרי ארונות? בחברת ארונות מקצועית תוכלו לקבל את כל המידע על
ארונות מעוצבים לחדרי הבית השונים – המלצות תכנוניות

ארונות מעוצבים לחדרי הבית השונים – המלצות תכנוניות

ארונות מעוצבים לחדרי הבית השונים – המלצות תכנוניות ארונות מעוצבים הם פתרונות האחסון המושלמים הן בחדרי ארונות והן בחדרי שינה
תכנון חדרי ארונות

תכנון חדרי ארונות

תכנון חדר ארונות חדרי ארונות דורשים תכנון מדוקדק ומוקפד, זה הדורש שימת לב מדוקדקת למבנה הסופי שלו. הצורך בתכנון המוקדם

איך מעצבים חדר ארונות? - כל השאלות והתשובות

עיצוב חדר ארונות אמנם נשמע פשוט אך עם תכנון נכון ניתן לעצב אותו בצורה נכונה ויעילה כגון הוספה של מדפים, שימוש במגירות, החלפת ידיות, הוספת אלמנטים צבעוניים ועוד.

הביקוש לחדר ארונות עולה מידי שנה וכתוצאה מכך נכנסו דגמים וסוגים שונים של חדרי ארונות כגון חדר ארונות יוקרתי, חדר ארונות צר, חדר ארונות מעץ, חדר ארונות לבן ועוד.

א.א ארונות מחדשים לכם את הבית עם שילובים מעוצבים של חדרי ארונות במבחר דגמים יחודיים. אצלנו תוכלו למצוא חדרי ארונות מעוצבים ומודרניים ובמבחר גדלים. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.