חדרי ארונות מעוצבים

ריכוז כל תכולת האחסון בבית בחדר אחד המשמש חדר ארונות חוסך בצורה ניכרת במקום פנוי בביתכם. מעוניינים לחסוך מקום גם בחדר הארונות עצמו? לבניית חדרי ארונות אופטימליים התייעצו עם מומחה מטעם חנות ארונות בוטיק. מה תקבלו במסגרת הייעוץ? היועץ יוכל למצוא את החדר האולטימטיבי בבית שישמש כחדר ארונות, בו ניתן יהיה לחצוב בקירות ולהציב ארונות ללא נפח: הם פשוט יוטמעו בתוך הקירות, כאשר רק הדלתות חשופות. להשגת התוצאה האופטימלית ביותר בנושא, כדאי לבחור ארונות הזזה ולא פתיחה, משום שאז – הדלתות לא צורכות נפח אלא זזות ימינה ושמאלה על מנת שהארונות ייפתחו.

בחירה בארונות מעוצבים

עוד שירות שניתן יהיה לעשות בשבילכם הוא לבחור את תכולתם של חדר ארונות, כלומר את הארונות עצמם. בחירה בארונות עם דלתות מעוצבים היא החכמה ביותר, משום שאז ניתן יהיה לומר כי אלו חדרי ארונות מעוצבים. הבחירה מתבצעת על סמך פרמטרים רבים ובניהם הצבעים והצורות הדומיננטיים והדומיננטיות בחדר. אבל זה נעשה גם על פי גודלו. חדר קטן יצריך ארונות שונים מחדר גדול גם בהיבט הדקורטיבי, ולא רק בהתייחס לממדיהם.

בחירה בארונות המשתלבים בחלל של גודל החדר

זה לא סוד שהכנסת ארונות עם ידיות גדולות אל חדרי ארונות קטנים יצרו עיצוב מגושם, כזה אשר ימקד את עיקר הפוקוס באותן ידיות. אם לארון יש משקוף בולט ועבה והחדר קטן, זה גם לא תורם לתחושה שהצלחתם במלאכת קביעת העיצוב מאותה סיבה. לכן, כאשר חדרי האחסון יהיו חדרי ארונות קטנים – מאד חשוב לבחור בזהירות רבה את העיצוב, ולוודא שהמרכיבים הגלויים לעין של הארון יהיו קטנים ודקים על מנת שהארון ישתלב ולא יבלוט יתר על המידה ברחבי החדר.

התחייבות לחדרי ארונות איכותיים, עמידים ויציבים

ארונות המיועדים לחדרי אחסון יהיו תמיד עמידים, יציבים ומאד מהנים לשימוש. חומרי הייצור מתבססים על לוחות איכותיים שנבחרו בקפידה, והפרזול של מסילת דלתות ההזזה עשוי אך ורק מחומרי אלחלד שיישמרו כחדשים למשך זמן רב. לכן, בחירת ארונות בחנות ארונות, ולא בחנות רהיטים כללית דואגת לכך שמדובר יהיה בהתקנים איכותיים, שניתן יהיה לסמוך עליהם למשך שנים רבות ללא חשש.

חדרי ארונות מעוצבים קטלוג 2020

חדרי ארונות בקטלוג 2020 של א א ארונות – מגוון רחב של דגמים חדשים כבר אצלנו, ואתם יכולים ליהנות מחדר ארונות חדש ומעוצב באיכות ללא תחרות. מגוון העיצובים שלנו משלבים חומרי גלם איכותיים, גימור ברמה גבוהה, סטנדרטים גבוהים של ייצור ואיכות תוך שימת דגש על ייצור ושמירה על תווי התקן הקפדניים ביותר. יחד עם האיכות, שלב עיצוב חדר הארונות שלנו מתוכנן בקפידה, יחד עם מגוון ארונות הזזה וקיר, בשילוב דלתות הזזה של 2-5 דלתות לפי בחירה. ניתן כמו כן גם להתקין חדר ארונות במרחבים שונים בבית, או בנישות ספציפיות אשר יעברו תכנון והדמיה לפני ההתקנה. על מנת לוודא שחדר הארונות שלכם הוא החדר האופטימלי והפונקציונאלי ביותר, צוות א א ארונות נפגש אתכם לתכנון מקצועי וייעוץ. הצוות שלנו ותיק ומנוסה בתכנון והתקנת חדרי ארונות מעוצבים, ועל כך יעידו גם מאות הלקוחות המרוצים שלנו!

א.א ארונות מתמחה בייצור חדרי ארונות ברמה הגבוהה ביותר בהתאם לכל הדרישות הייחודיות של הלקוח. בסניפים מחכה לכם צוות מקצועי ומיומן שיעזור לכם לבחור את חדר הארונות המושלם עבורכם, כל שאתם צריכים הוא להגיע ואנו כבר נדע איך לעזור. הנכם מוזמנים להתרשם ממבחר מצומצם של חדרי ארונות הקיימים באתר וליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ראשוני לבחירת חדר ארונות מושלם עבורכם!