ארונות בגדים מעוצבים קולקציית 2024

א.א ארונות מומחים בייצור ארונות בגדים מעוצבים במבחר דגמים, גדלים ועיצובים ייחודיים. החברה בוחרת בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ומבטיחה ללקוחותיה ארונות בגדים שיחזיקו לאורך שנים. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.

ארונות בגדים מעוצבים קטלוג 2024

בשנה זו, בבתי אב רבים בחרו לחדש את תכולת ארונות הבגדים. החידושים שנוספו בענף הניעו לא מעט צרכנים לרצות לחדד את האיכות של פתרונות האחסון שלהם. ארונות בגדים 2024 ייראו לרובכם, כצרכני ארונות וותיקים, כמוצרים חדישים ואיכותיים, וזה אכן כך. ארון בגדים חדיש מכיל 2-4 דלתות הזזה אשר לא צורכות נפח ועל כן לא צריך להכין מקום פנוי במיוחד עבורן. ייתכן כי בבית שלכם – לא תצטרכו להקצות בכלל משאבי מקום לארון כולו.

ארון בגדים ללא הקצעת נפח 

ארונות בגדים מסוג זה נקרא בשפה פשוטה ‘ארון קיר‘. מדוע? משום ששלושת הדפנות שלו, ימין, שמאל ואחורית – מוטמעות בקירות. רק החלק הקדמי נותר חשוף, כלומר – הדלתות. כעת, נשאלת השאלה האם לבחור ארון בגדים עם 2 דלתות או 4 דלתות. כפי שהסברנו בפתיחת דברינו, לנפח אין כל משמעות כי מדובר בדלתות הזזה. אבל הגדלת מספרן – משמעותהּ הגדלת מספר המדפים ואפשרויות האחסון, וזה מוביל לעליית מחירים שלא תמיד יש בה צורך.

ארונות בגדים – יתרונות וחסרונות

ארון בגדים 2 דלתות 

ארון בגדים 2 דלתות מיועד בעיקר לבית בו מתגוררים מעט דיירים, לרוב רווק/ה או זוג ללא ילדים. ארון זה מכיל 2 דלתות לתא מדפים אחד אשר מכיל ממד גובה של קיר בית סטנדרטי. ניתן להזמין במיוחד ארון בעל גובה מופחת מכך. יתרונות הארונות המרכזיים הם שלא צריך לנצל את כל הקיר, אלא להשתמש בחלק הפנוי שלו להטמעת פתרונות אחסון אחרים כמו שידות, מגירות וסט מדפי כוורת. החיסרון מתבטא במחשבה על הטווח הקצר. כמובן שאם אתם יודעים שמצבת הדיירים נשארת קטנה לעוד הרבה זמן, זהו הפתרון, אבל אם אתם במגמת התרחבות, כדאי לחשוב כבר כעת על הצעד הבא: ארון בגדים 4 דלתות.

ארון בגדים 4 דלתות 

ארון בגדים 4 מדפים מיועד בעיקר לבית מרובה דיירים, לרוב עבור זוג שלרשותו תכולת בגדים רבה, ואפילו למשפחה שלמה כולל הילדים. במקרה כזה נהוג להציב את אותו ארון בחדר ארונות. גובה הארון הבגדים הסטנדרטי, כגובהו של קיר ממוצע, אך ניתן להזמין במיוחד ארון בעל ממד גובה מופחת מכך. היתרון שלו הוא בטוטליות, ובחוסר הצורך לדאוג לפתרונות אחסון, שכן הוא מרכזי ויכול לדאוג לאחסון תכולת החדר כולה. הוא גם מרכזי בנוכחות שלו ויכול לשמש כעמדת טיפוח עם מראה, אם בחרתם דלת משתקפת. החיסרון שלו הוא ביצירת מראה שטוח מעט לחדר, בלי אפשרויות לגוון עם פתרונות אחסון אחרים שיחדדו את הפנורמה המשתקפת מתוכו.

ארונות בגדים בשלל עיצובים

מגוון רחב של ארונות בגדים במבצע בעיצובים חדשניים ביותר שיש לשוק להציע. במידה וחיפשתם ארון בגדים בעיצוב מודרני וייחודי, הגעתם למקום הנכון. א.א ארונות מתמחה כבר שנים רבות בתחום ותספק עבורכם את הייעוץ המקצועי ביותר להתאמת ארון בגדים בהתאם לרצונות ולדרישות הייחודיות שלכם. צרו איתנו קשר עוד היום! 

ארונות בגדים, ארונות קיר, חדרי ארונות, ארונות הזזה בעיצובים ייחודיים וחדשניים בהתאם לכל הדרישות הייחודיות של הלקוח.
א.א ארונות מתמחה בתחום כבר שנים רבות ותספק עבורכם ארונות מעוצבים אם זה ארון הזזה מעוצב, ארון בגדים או כל מוצר אחר ברמה הגבוהה ביותר שיש בשוק.

צוות א א ארונות הזזה גאה להציג בפניכם את קולקציית ארונות הבגדים – מבחר דגמים של ארונות בעיצוב והתאמה אישית ללקוח. ארונות הכוללים עיצובים בסטנדרטים גבוהים, קווי עיצוב יוקרתיים ומודרניים, איכות חומרי גלם גבוהה, תכנון והתאמה אישית לכל ארון בגדים, ועוד.

הכל אודות ארונות בגדים

התאמת ארון בגדים לחדר שינה

התאמת ארון בגדים לחדר שינה

התאמת ארון בגדים לחדר שינה אחד האתגרים המשמעותיים ביותר בעיצוב חדרי שינה הוא התאמת הארון. במאמר זה נסקור עבורכם מספר
ארונות בגדים מסוגים שונים – הכירו את האפשרויות

ארונות בגדים מסוגים שונים – הכירו את האפשרויות

ארונות בגדים מסוגים שונים – הכירו את האפשרויות ארונות בגדים בעיצובים שונים ובטכניקות פתיחה ייחודיות. בואו להכיר את האפשרויות בעידן
ארונות בגדים עם דלתות פתיחה והזזה בעיצובים ייחודיים

ארונות בגדים עם דלתות פתיחה והזזה בעיצובים ייחודיים

ארונות בגדים עם דלתות פתיחה והזזה בעיצובים ייחודיים בואו להכיר את העולם המופלא של ארונות הבגדים החדשים שאפשר להסדיר בבתיכם!
ארונות בגדים באיכות חסרת פשרות: עיצוב והתאמה פרקטית לכל משתמש

ארונות בגדים באיכות חסרת פשרות: עיצוב והתאמה פרקטית לכל משתמש

ארונות בגדים באיכות חסרת פשרות: עיצוב והתאמה פרקטית לכל משתמש ארונות בגדים מותאמים אישית לכל חדר ביתי אינם מובנים מאליהם.
ארונות בגדים במבצע

ארונות בגדים במבצע

על המבצעים שלנו כבר שמעתם? חברת א.א. ארונות מייצרת ארונות בגדים במבצעים שחבל לפספס! בחברה מיוצרים מגוון ארונות מסוגים שונים:
ארון בגדים בחדר השינה

ארון בגדים בחדר השינה

מה חשוב לכם שיהיה בחדר השינה שלכם?  מה חשוב לכם שיהיה בחדר השינה שלכם? דמיינו לעצמכם שיכולתם לרכוש ארון בגדים הזזה,

איך בוחרים ארונות בגדים? - כל השאלות והתשובות

על מנת לבחור ארונות בגדים בצורה נכונה חשוב לקחת בחשבון את מידות הארון והאזור שבו הוא ממוקם, בנוסף, חשוב לבחור ארונות בגדים שיוצרו מחומרי גלם איכותיים המבטיחים עמידות לטווח ארוך וכן חשוב על אלמנטים עיצובים אשר יתרמו לנראות הארון והחדר.

הביקוש לארונות בגדים עולה מידי שנה וכתוצאה מכך נכנסו דגמים וסוגים שונים של ארונות בגדים כגון ארון לחדר שינה, ארון בגדים מעוצב, ארון בגדים מעץ, ארון בגדים יוקרתי ועוד.

א.א ארונות מומחים בייצור ארונות בגדים מעוצבים במבחר דגמים, גדלים ועיצובים ייחודיים. החברה בוחרת בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ומבטיחה ללקוחותיה ארונות בגדים שיחזיקו לאורך שנים. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.