ארונות קיר מעוצבים

ארונות אלו הנם פתרונות אחסון אולטימטיביים לכל מי שמבקש לחסוך במקום בחדרו או ברחבי ביתו. ארונות המוגדרים ארונות קיר הם כאלו אשר כל הדפנות שלהם מוסתרות בתוך פיר שנחצב במיוחד עבורם, למעט הדלתות הקדמיות. כך, יש לכם גישה רק למה שצריך, ואתם גם נהנים מחיסכון עצום בשטח מוקצע.

כך תשתמשו בארונות קיר בשביל לדאוג למקסימום חיסכון

ארון קיר לא עושים אצל נגר פרטי וגם לא בבית מלאכה מקומי, אלא רק בחנות ארונות שתחום העיסוק הבלעדי שלה הוא ארונות. רק שם תוכלו לקבל חוות דעת האם בכלל ניתן לחצוב בקירות שלכם, בעקבות ביקור בית מקדים. הקירות נמצאו מיועדים לחציבה? תשכחו מארונות עם דלתות ציר. במקומם – היינו ממליצים לכם להציב ארונות הזזה. ארונות אלו מכילים אך ורק דלתות מסילה אשר זזות ימינה ושמאלה, כלומר הן לא צורכות נפח. המסילה עשויה ממתכת אלחלד בלבד. הדלתות אינן משוחררות ואינן מוזזות ללא מגע יד, אלא ננצרות במקומן.

כך תבחרו ארון לחציבה בקיר המתאים לבית שלכם

ראשית כל, המתינו לתוצאות פגישת הייעוץ מטעם חנות הארונות, בעקבותיה יימסר לכם מידע על ארון קיר בעל מידות המתאימות לקיר שלכם. שנית, התרכזו בעיצוב הבית, כלומר במבנה הצורני שלו ובגוונים הדומיננטיים בחדר. ארונות קיר מעוצבים חשוב מאד לבחור על פי אמות מידה דקורטיביות המצביעות על התאמה לעיצוב הבית. כך, אתם דואגים שהוא ישתלב בביתכם ולא יוצב בו כמוצר שונה ממה שראו עיניכם עד כה.

הוספת פונקציות ייחודיות לארון קיר עם דלתות הזזה

ארונות קיר מעוצבים מכילים לא מעט פונקציות שאינן קשורות לעולם האחסון, אשר חוסכות לכם לא מעט משאבים. ראשית כל, ניתן לבחור ארון קיר שכל דלתותיו הקדמיות הן מראה, ובכך אתם חוסכים הצבת מראה בחדר. שנית, ניתן לבחור ארון אלקטרוני, עם צג שחור מרכזי. צג זה משמש למעשה כטלוויזיה עם חיבורו לחשמל. כך, אתם מספקים לעצמכם התקן אחסון שממלא את כל הפונקציות בחדר ובסלון, למעט הישיבה עצמה, כמובן. תוספת זו של פונקציות עשתה מהפכה בעולם ארונות ההזזה וגרמה לצרכנים רבים לבחור בהם ולהעדיף אותם על פני ארונות הפתיחה. אם גם אתם חושבים שהגיע הזמן לעשות את הצעד הבא, הם מחכים לכם באולמות התצוגה!

ארונות קיר מעוצבים דגמי הקטלוג החדש

הקטלוג החדש של חברת א. א. ארונות הזזה בראשל”צ כבר כאן, ואתם נהנים מארונות קיר מעוצבים בדגמים חדשים ומיוחדים! אנו בחברת א. א. ארונות מתמחים בעיצוב וייצור מגוון ארונות הזזה זכוכית, ארונות קיר הזזה, חדרי ארונות מעוצבים ועוד, ומשלבים בכל עיצוב שלנו בארון קיר הזזה איכות ברמה גבוהה. תהליך העיצוב והתכנון של מגוון הארונות שלנו כולל הדמיה, התאמה אישית של מידות וגודל, פתרונות אחסון חכמים ועוד. קטלוג 2018 של הארונות שלנו מציג את עילית העיצוב והייצור לכל בית – בחרתם א א ארונות הזזה, בחרתם ארון קיר באיכות ללא תחרות! אתם מוזמנים להתרשם ממגוון דגמי הקטלוג של ארונות קיר וליצור עמנו קשר לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר.

ראו גם: ארון הזזה מעוצב | ארון בגדים לחדר שינה