10 יתרונות של ארונות הזזה מעוצבים

 

שוקלים להחליף ארון אך אינכם בטוחים אם להטמיע ארון הזזה או פתיחה? אם המטרה היא לייעל את הגישה לביגוד, לחסוך במקום ולשכלל את הפונקציות של הארון, אין ספק כי ארון הזזה הוא הארון המבוקש עבורכם. להלן 10 יתרונותיו הבולטים ביותר.

חיסכון במקום פנוי בכל חדר

מי שהקיר שלו נבדק והוא מאפשר חציבה מלאה של 60 ס”מ נהנה מכפל חיסכון: גם מותקן ארון דק במיוחד וגם אין נפח רב בתוכו. מי שלא יכול לחצוב, ייהנה מארון 60 ס”מ עם דלתות הזזה במקום פתיחה, ויחסוך בממד. יתרון נוסף הנו האפשרות להציב את הארון כארון הזזה פינתי. כך או כך, זה שיפור אדיר לעומת ארונות פתיחה בממדים זהים.

עיצוב בוטיק בכל חדר

ארונות הזזה מגיעים מעוצבים ברמות שלא נראו לפני כן אם הם לא הותקנו אצלכם בבית בעבר. ארונות הזזה מכילים מראה מלאה, מראה חלקית עם איור אומנותי במרכזה, איור מלא על בסיס הדפסה, או גרפיקת מחשב צבעונית. כך או כך, איכות עיצוב הארון שלכם עולה פלאים.

פתיחה וסגירה קלות ביותר

הפתיחה מאפשרת לכם לגרור את הדלת לנקודה רצויה ולנצור אותה שם. הסגירה קלה ומתבצעת ללא טריקה ברעש. אלו ארונות שעל אף כי הם נראים עדין – הם מאד עמידים גם כאשר הלקוח משתמש בהם בעוצמה.

ידידותיים לילדים

בשונה מארון הפתיחה, כאן אין בעיה של צירים חורקים או חלילה נתפסים באצבע. ארון ילדים מעוצב הוא רהיט שכל ילד יכול לתפעל בבטחה ולכן טוב תעשו את תתקינו בחדרי ילדים ארונות הזזה מעוצבים.

פונקציונליים מבחינה טכנולוגית

ארונות ההזזה בחלקם מגיעים עם טלוויזיה דקה מוכנה ומחוברת להתקן. בדרך זו, יש לכם בממד הממשי של דלת הארון מסך טלוויזיה שחוסך לכם את רכישתה בנפרד. כך, אתם יכולים ליהנות מארון קומפקטי שמכסה גם את צרכי הצפייה שלכם וגם את צרכי האחסון שלכם.
ארונות בגדים חלוקה פנימיתארונות הזזה בשילוב זכוכית

עשויים רק מחומרי בוטיק

ארונות הזזה עשויים רק ממיטב חומרי הייצור: זכוכיות המראות הטובות ביותר, זכוכיות החיפוי המושלמות לכם ולילדיכם, ונישות עץ, מלמין, פולימר ומתכת מן המעלה הראשונה. כך, אתם נהנים ממאה אחוז הצלחה בשימור הארון ולא צריכים להיות תלויים בפעילויות תחזוקה שוטפת להן נדרשתם בארונות הפתיחה.

ניתנים להרחבה

נישת המדפים בארון ההזזה ניתנת לתוספת והרחבה. בארון קטן מותקנת הכנה לחיבור ארון גדול יותר ברוב הדגמים בהם תיתקלו.

ניתנים לחיבור מוצרים נלווים

בחלק ניכר מדגמי ארונות הזזה מעוצבים ניתן לחבר ארון נעליים פנימי, התקן גרביים, כפפות ועניבות ייעודי, וכד’. הארונות מכילים מדפים מוכנים לחיבור התקנים מהסוג הזה.

ניתנים לסידור מחדש

המדפים בארון שמותקנים בגבהים שונים מאפשרים לצרכן לסדרם מחדש על פי גבהים אחידים חדשים. השליטה במדפים והעברתם ממקום למקום בארון קלה ופשוטה.

מוגשים לצרכן בעיצובים מגוונים