ארונות הזזה פינתיים בהתאמה אישית

זקוקים לפתרונות אחסון נרחבים הנפרסים על יותר מקיר אחד? מעוניינים לרכז את כל תכולת הביגוד שלכם במקום אחד, רחב ונוח לתפעול? אנו ממליצים על ארון הזזה פינתי: ארונות חצובים ב- 2 קירות אנכיים, עם 2 שדרות אחסון אנכיות זו לזו. ארונות כאלה פותרים רבות מבעיות האחסון שלכם ומשפרות באופן מופתי את העיצוב בחלל החדר.

כיצד ניתן להתאים ארונות הזזה פינתיים?

ראשית כל, עליכם לבדוק האם ניתן לחצוב בקירות המיועדים להצבת ארון ההזזה הפינתי. חשוב שהחציבה תהיה זהה ברמתה (בעומק שלה) בשני הקירות המיועדים למיקום הארון. כך, למשל, אם מדובר על 2 אחים הגרים ב- 2 חדרים שונים עם קיר הפרדה דק, קיר כזה ודאי לא מתאים לחציבה. לעומת זאת, אם יש נפח רב של קיר בין החדרים, אשר עד עכשיו הצטערתם כי הוא גרע לכם מקום בבית – מסתבר שכל עכבה היא לטובה: זה הזמן לנצל את הקיר העבה ולחצוב בו ארון הזזה.  לאחר שיש לכם את נתוני העומק של הקיר שלכם, ניתן לגשת לחנות ארונות ההזזה ולבחור ארון הזזה פינתי בעל ממד עומק מתאים.

בחירת העיצוב עבור ארונות הזזה פינתיים

בחירת ארון פינתי והעיצוב צריכה להתבסס על טעמכם האישי לצד אסכולות עיצוב ביתיות המתבססות על התאמה לחלל החדר, לצבעיו ולצורותיו הקבועות השונות. מחלקת עיצוב הפנים בחברת ארונות ההזזה תסייע לכם להגשים זאת, אולם חשוב להכיר כמה כללי עיצוב בסיסיים. ארון ההזזה הפינתי יכול לשמש או להמשך עיבוי החדר בעיצובו הנוכחי, או ליצירת שינוי גוני הנדרש בעיקר אם החדר מכיל גוון צבע קבוע, והוא זקוק למתיחת פנים שתכניס בו יותר נוכחות. ניתן לבחור ארונות הזזה פינתיים מעץ, ארונות הזזה פינתיים מזכוכית, ארונות הזזה עם מנשא פתיחה בצורות שונות: קטנות, גדולות, מרובעות, מלבניות או עגולות. כמו כן, ניתן לבחור מעטפת-ארון בצבעים שונים ומחומרי ייצור מגוונים: עץ, או מתכת. המעטפת היא מעין מסגרת שבתוכה מצויה פלטת הארון.

מדוע חשוב להתייעץ עם מעצבים מקצועיים בנושא ארון הזזה?

מעבר לסוגיית היופי והעיצוב, ישנן סוגיות מקצועיות שכדאי לוודא מולם. למשל, אם אתם בוחרים ארון הזזה פינתי שהוא מראה, יש צורך בידע אופטי פיזיקלי בנושא הכלת 2 מראות האחת במאונך לשנייה, שכן קניית מראות ללא ידע בוטיק זה עלולה לייצר סנוור בחדר, או תצורה של חדר מראות שעלולה להעיב על התנועה בחדר. מעבר לכך, מומלץ להתייעץ איתם לגבי איכות החומרים ועמידותם של הארונות הזזה פינתיים על מנת שתקנו ארון שיחזיק מעמד זמן רב ללא החלפה מיותרת.