3 סיבות לרכישת ארונות בהתאמה אישית

רכישת ארונות בהתאמה אישית היא ללא ספק כדאית ביותר, אך כמובן מצריכה לא מעט השקעה. מה שבטוח – יש תמורה לאגרה והיא הרבה יותר מעוד הנחה או עוד עסקה סיטונאית לרכישת רהיטים מרובים. כאשר אתם קונים ארונות בדרך כלל, המוכר מציג לכם מק”טים ואתם נדרשים לבחור מה עדיף לכם. כאן אתם לא בוחרים עדיפות, אתם בוחרים את הארון שאתם רוצים ואתם מעוניינים שיהיה הארון שלכם מבחינה ויזואלית ופונקציונלית.
 

הארון מתאים יותר לצרכן אשר לקח חלק בתכנונו
 

הצרכן – אשר קבע מה תהיה ההדפסה על ארון ההזזה, כיצד יחולקו התאים בפנים, ומה יהיו הממדים – יחוש סיפוק הרבה יותר גדול מצרכן שפשוט נכנס לחנות ובחר ארון בגדר “זה מה יש”. לא זו אף זו, הצרכן גם לא נאלץ להתפשר על המאוויים שלו. אם הוא מעוניין לאחסן בדרך מסוימת את הבגדים, ניתן לעצב לו ארון שיבטא חלוקה זו.

 
 

הארון מתאים יותר לעיצוב הבית ואופי חדר הארונות
 
כאשר הארון מכיל בדיוק את ההדפסה או סוג המראה שמתאימים לנוף בחדר – זה כבר נראה ארון הרבה פחות “מאולץ” והרבה יותר מתאים דקורטיבית אליכם. מדוע זו, למעשה, נחלתו של כל לקוח? משום שאצלנו לא מסתפקים רק במתן בחירת העיצוב ללקוח. אנו מאפיינים את חדר הארונות שלו, מחדדים את עיצוב הארון וגורמים ליצירת ארון שיתאים באופן מיטבי לנוף הפנימי בחדר.
 

הארון מאפשר התנהלות נוחה יותר בתוך הבית
 
גם זה מתקשר מעט לסעיף הקודם, אלא שכאן אנו לא מאפיינים עיצוב אלא עוסקים בארגונומיה הביתית. כאשר נזהה חדר קטן, למשל, שכל פתיחת ארון גורמת בו לצפיפות, נמליץ על התקנת ארון הזזה, וגם בתוך תחום ארונות ההזזה, נמליץ על הכי אופטימלי: זה אשר גם מבטא את ממד העומק המקסימלי בחציבה, וגם מאפשר הזזה חלקה ונוחה של הדלתות.
 

וכעת לפרקטיקה – כיצד רוכשים ארון בהתאמה אישית?
 
יש לגשת אלינו, ואנו נסייע בעיצוב הארון. כמובן שחשוב לעשות שיעורי בית ולבוא מוכנים עם נוסחת ארון סדורה פחות או יותר על מנת שנדע מה השאיפות שלכם וכיצד ניתן לקדם אותן. כמובן שהתוצאה תהיה נוחות בסידור הארון, עיצוב בוטיק ונוחות ארגונומית כשפותחים ומתנהלים עם הארון.
א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.