המלצות לבחירת ארונות מעוצבים מן המעלה הראשונה

ארונות כיום הם לא מה שהיו פעם. ניתן למצוא אותם כחלק מהותי מעיצוב דירות ובתי יוקרה, הן בזכות טכניקות בנייה מפוארות והן הודות לעיצוב קדמי חסר פשרות הכולל שימוש באלמנטים רב גוניים כמו הדפסות על גבי זכוכית. במאמר שלפניכם תוכלו ללמוד על דגמים שונים של ארונות מעוצבים חדישים שניתן לשלב בבתיכם ולשדרג ללא מאמץ את תשתיות האחסון שלכם בכל מקום בו הן נדרשות.

ארונות פתיחה מעוצבים ומלוטשים

ארונות הפתיחה שלנו מבוססים על מספר טכניקות עיצוב. ראשית כל, ארונות מעוצבים באמצעות פרזול. ארונות אלו מכילים ידיות פתיחה מפוארות המביעות חלק ניכר מעיצובו של הארון. שנית, ארונות פתיחה מודרניים המבוססים על פתיחה באמצעות דלתות לחץ או על בסיס מגרעת תחתונה בכל דלת. ארונות אלו נקראים גם ארונות מסך בשל האפקט השטוח שמובע באמצעות אי נוכחותן של ידיות. תחום זה נפוץ בעיקר בקרב ארונות הזזה, עליהם נדון בפרק הבא.

ארון הזזה זכוכית בעיצוב מודרני וחדשני  ארון הזזה זכוכית לבן יוקרתי

ארונות הזזה בעלי עיצוב מיוחד והדפסות מפוארות

ארונות הזזה ניתן לעצב בשתי דרכים, או על בסיס עץ בעיצובים שונים, מולבן, מבוקע או בגוון טבעי, או על בסיס זכוכית מראה או מודפסת. ההבדל בין השניים הוא שבעוד זכוכית מראה היא דלת ענקית המשמשת כמראת הארון, הדפסה היא ציור, פורטרט, או פשוט שינוי גוון ללא הגדרה מובהקת על גבי דלת הארון. ההדפסה מביאה לכך שהחדר מועשר במיטב הגוונים ונראה במיטבו הודות לכך. זו המשמעות האמיתית של ארונות מעוצבים המוטמעים בתוכו.

מידות אפשרויות של סוגי ארונות שונים

עומק ארון הזזה בדרך כלל ינוע בין 54 ל- 57 ס”מ, עומק ארון הזזה יהיה כמעט תמיד 60 ס”מ. רוחבו של ארון הזזה קטן עם 2 דלתות יהיה 120 ס”מ ורוחבו של ארון הזזה בינוני 3 דלתות יהיה 180 ס”מ, כשמעבר לכך אלו ארונות הזזה של 4 דלתות. כשבוחרים ארונות מעוצבים מוטב לעבוד עם מפרט מידות זה בשביל לזהות מה מתאים לשילוב במגבלות חדריכם.

רכישת ארונות מעוצבים הלכה למעשה

ארונות מעוצבים מומלץ לרכוש בחברות ארונות. הדבר לא מקנה לכם רק עיצוב בוטיק אלא גם מוצרי איכות עמידים שיחזיקו מעמד לשנים רבות וקונסולות אחסון משוכללות המותאמות אישית לצרכים שלכם. תכונות אלה חשובות עבור כל בעל או בעלת ארון על מנת להבטיח שימוש תקני ומותאם למה שנדרש במרחב הביתי. באופן זה, האחסון הופך להיות מלאכה פשוטה וקלה, ותחושה של סדר וארגון תורגש עם תחילת השימוש בארון.

א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.