המדריך לבחירת ארון הזזה מושלם

אם גם אתם מחפשים אחר ארון הזזה מושלם למי מחדרי הבית, כאן תוכלו ללמוד כיצד לבצע את התאמתו כנדרש. בחדרכם יהיה ארון הזזה המתאים לו במדויק מבחינה עיצובית, אשר יספק את כל מה שאתם צריכים ברמת האחסון. להלן כל מה שאתם צריכים לדעת על מנת לבחור ארונות הזזה מעוצבים במקצועיות.

בחנו את עיצוב החדר המבוקש

כשבוחנים עיצוב של חדר לפני שממקמים בו ארון הזזה – יש להתייחס לשלושה פרמטרים: טקסטורות, גוון וממד. כשאתם בוחנים את הטקסטורות הביתיות שלכם, יש לבדוק האם עיקר דלתות החדר, הפרופילים של חלונותיו והמזנונים שלו, אם ישנם, מכילים פיתוחים וגילופים, או התקנים חלקים, ואם הם חלקים – האם מט או מבריק? כמו כן, יש לבחור את הצבע על פי הגוון הנפוץ באותו החדר ולהתייחס לגודל שלו (לממד). אם הוא קטן, לא בוחרים ארון עם מסגרת עבה ובולטת, ואם הוא גדול, ארון עם מסגרת דקה פחות יתאים. בדרך זו אתם תדעו לבחור את המסגרת שלך ארון ההזזה, שכן הפלטה לרוב עשויה זכוכית, לעתים היא מראה ולעתים זכוכית ויטרז’ מעוצבת עם הדפסות.

ארונות בגדים חלוקה פנימיתארונות הזזה בשילוב זכוכית

בחרו את פלטת ארון ההזזה

בשונה ממסגרת הארון, אשר תלויה לחלוטין בעיצוב החדר במתכונתו הקיימת, הפלטה שלו היא נושא אישי עבורכם. אם אין לכם מראה בחדר, ואתם אוהבים להתאפר ולהתגנדר, אנו ממליצים להזמין ארון הזזה עם מראה. ישנם ארונות הזזה עם 2-3 דלתות וישנם ארונות עם 4-6 דלתות, וניתן להזמין דגם עם מראה בכל אחד מהם. אפשרות נוספת היא לבחור בהדפסה. ישנן הדפסות שהן גרפיקה ממוחשבת, כלומר שילוב צבעים גיאומטרי ללא קונטקסט של תמונה, לעומת הדפסה שהיא תמונה ברמה של מיצג קיר לכל דבר ועניין.

קביעת גודל ארון ההזזה

גודלו של ארון ההזזה לרוב מתייחס לשני ממדים חשובים: הרוחב והעומק. גובה הארון נקבע על ידי מדידה פשוטה של הקיר מהרצפה לתקרה, אבל ממדי הרוחב והעומק הרבה יותר חשובים לכם ברמה הפרקטית. ממד הרוחב קובע כמה מקום יהיה לכם בארון, ולכן אם אתם יודעים שאין לכם הרבה בגדים, אתם יכולים להצטמצם לארון קטן וליהנות מכל התנאים של ארון הזזה מעוצב. עומק הארון אף הוא פרמטר חשוב, משום שהוא קשור לעובדה שאת הארונות הללו ניתן לחצוב בקיר ולחסוך לכם מקום פנוי בחדר. ארון הזזה עם עומק מינימאלי – 60 ס”מ. אם אין לכם קיר בעל עומק גדול מכך משמעותית, המאפשר לחצוב בו, לא תוכלו להתקין ארון הזזה קיר, אבל במידה והקיר שלכם יימצא מאד עבה, עם חציבה למרחקים גדולים, תוכלו להגדיל את עומקם של ארונות הזזה ובכך לאפשר לעצמכם שטח אחסון גדול יותר.