ארונות פתיחה דקורטיביים מקולקציית מעצבים ייחודית

ארונות פתיחה מעוצבים באיכות חסרת פשרות מספקים לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל אחסון איכותי בכל חדר. חברת ארונות מקצועית תתאים עבורכם את קונסולת האחסון הפנימית, כך שתתאים לשימושכם באופן מיטבי. בואו להכיר את תחום ארונות הפתיחה של ימינו וללמוד אודות אפשרויות הבחירה שיעשירו את עיצוב החדר!

ארונות מעוצבים באמצעות דקורציה מודרנית

בעוד עיצוב פרזול הנו רב שכבתי, הדקורציה המודרנית היא שטוחה, ויש האומרים מינימליסטית. זה בדיוק מה שעושה את העיצוב המודרני לכל כך מיוחד. הארון אינו מכיל ידיות אלא את פלטת הדלת בלבד. הפתיחה נעשית באמצעות דלת לחץ קפיצית או על בסיס פלטה תחתונה. הרעיון הוא ליצור ארון דמוי מסך שיהווה המשך לקו הקיר. מי שיכול לחצוב ארון כזה כמובן יגשים מטרה זו בקלות מבחינת עיצוב, אבל גם העמדתו בעומק 54 ס”מ חשופים תעשה את העבודה.

ארון הזזה זכוכית בעיצוב מודרני וחדשני עיצוב א ארון הזזה זכוכית לבן יוקרתי

מידות ארונות פתיחה טיפוסיות

חשוב להבין כי ארונות פתיחה מבוססים על יחידות רוחב של 80 ס”מ. בעוד ארון רווקים 2 דלתות עם תא תלייה ותא קיפול הוא מוצר ברוחב 80 ס”מ, ארון לזוג עם 4 דלתות מבוסס על רוחב כפול של 160 ס”מ וארון 6 דלתות לשימוש המשפחה בחדר ארונות כבר מגיע לרוחב של 240 ס”מ. מבחינת גובה, ניתן להזמין שני סוגי אורך: 2 מ’ סטנדרטי או גרסת ארון קיר המתנשאת ל- 2.4 מ’ ובכך כמעט מגיעה לקצה הקיר. מידות העומק לארונות רווקים 2 דלתות הן 54 ס”מ בדרך כלל ומידות העומק של הארונות הגדולים יותר הן 57 ס”מ על פי רוב.

רכישת ארונות פתיחה על הצד הטוב ביותר

חברת הארונות א.א ארונות תספק לכם את כל הסיוע המקצועי ביותר בתחום. היא מתבססת על הדמיית מחשב ייחודית המאפשרת את בחירת המוצרים מהבית וגם על אולם תצוגה לבחירה ישירה. השירות כולל ייעוץ לגבי עיצוב, ייעוץ לגבי קונסולת האחסון הפנימית, הובלה והתקנה.

א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.