ארונות לחדרי ילדים בדקורציות ייחודיות

בואו להיחשף לעולם המופלא של ארונות לחדרי ילדים ולבחור עבורם את פתרון האחסון המושלם! על מנת לגבש ארונות ילדים ונוער, חשוב להבין שמדובר על מוצרים תקניים. אלו מוצרים שלא מכילים חלקים חדים והם מיועדים לשימוש ילדים בפאן הבטיחותי. לדוגמה, אם ילד פותח ארון הסיכוי לקבל מכה באצבע קטן יותר מהסיכוי שזה יקרה בארון מבוגרים בשל עצירה מוקדמת יותר של הדלת. ילדים נהנים גם מארונות הזזה איכותיים עם פתיחה איטית ובטיחותית וסגירה קלה ופשוטה.

ארונות פתיחה לשימוש ילדים

ארונות אלו הנם ארונות לחדרי ילדים, החל מגיל קטן ועד גיל הנוער. בגילים הקטנים ניתן למקם ארון קטן ברוחב 80 ס”מ ובגובה 1.5 מ’, אבל אם חדר הילדים מארח מספר ילדים בתוכו, כמובן שנדרש ארון גדול יותר ברוחבה 160 ס”מ לפחות. כאשר הילדים גדלים ניתן לספק עבורם ארון גדול לשימושם הפרטי. בקרב בני נוער, למשל, נהוג השימוש בארון הזזה ועל כך – בפרק הבא.

ארון הזזה זכוכית בעיצוב מודרני וחדשני עיצוב א ארון הזזה זכוכית לבן יוקרתי

ארונות הזזה לבני נוער

ארונות 2+ דלתות ברוחב התחלתי של 120 ס”מ. ניתן לבחור מידת רוחב רחבה מכך. ארונות ילדים אלו מבוססים על דלתות הזזה שניתן לפתוח אחת על גביה של השנייה. החלק המעניין הוא שהדלתות אינן רק משמשות לפתיחה אלא גם לעיצוב החדר. הן מבוססות על ויטר’זי זכוכית מותאמים לילדים, עם איורים משעשעים, חלקם בתלת מימד וחלקם לקוחים מעולמות תוכן אנימטוריים. ניתן לעצב דמויות על גבי הארונות וליהנות מעיצוב גרפי משובח של שילוב גוני מדהים.

הכנות לרכישת ארונות ילדים

ההמלצה שלנו היא לבדוק מול קבלן רשום האם ניתן לחצוב בחדר הילדים שלכם, כי ארון חצוב יפנה הרבה מאד שטח בחדר ויאפשר לילד שלכם את מלוא המרחב. יחד עם זאת, גם אם לא ניתן לחצוב בחדר, העמדת הארון בו אפשרית וניתנת ליישום. בארון פתיחה יש צורך בעומק של 54 ס”מ ובארון הזזה 60 ס”מ.

רכישת ארונות ילדים בפועל

ארונות לחדרי ילדים רוכשים בחברת מומחים לתחום הארונות ופתרונות האחסון. בחברה זו תוכלו ליהנות מארונות איכותיים מותאמים אישית לחדרי ילדים, החל מארונות פתיחה ועד ארונות הזזה עם דלתות שטוחות. החברה מבססת את פועלה על עבודה מקצועית ועל כן מחויבת לספק לכם את הפתרון הטוב ביותר עבור פתרונות האחסון שלכם. בחברה תוכלו למצוא ארונות מעוצבים עם דלתות פתיחה והזזה אותם ניתן לבחור דרך האינטרנט או באמצעות ביקור באולם תצוגה.

א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.