ארון הזזה מראה – שיפורים רבים בהתקן אחסון אחד!

אם אתם סבורים כי ארונות חדשים נדרשים בביתכם, והאחרונים שבהם נרכשו על ידיכם לפני 8+ שנים, אתם לא לגמרי טועים. זה לא שהארונות העכשוויים שלכם היו נדרשים להחלפה בשל מה שהם, אלא בזכות השיפורים, החידודים והאפשרויות שמציגים אלו החדשים. כך, למשל, ארונות הזזה מראה. ארונות מסוג זה מכילים 2-4 דלתות, כשכולן מראת קיר ענקית מתקפלת. הארון אינו נפתח אלא נחשף על ידי הזזת הדלת שלו ימינה או שמאלה על בסיס מסילת אלחלד מעליה ומתחתיה.

בואו להתחדש בארון הזזה אולטימטיבי עם דלתות מראה. ניתן לבחור ארונות הזזה מראה של 2, 3 ו- 4 דלתות בהתאמה! ארון הזזה מסוג זה עשוי לספק לכם עוד המון יתרונות. ראשית כל, ניתן להקצות חלק מהמראה להדפסה, ולהטמיע יצירה גראפית או ויזואלית בקדמתה. שנית, ניתן לקבוע במרכז המראה מסך שחור אלקטרוני אשר ישמש כטלוויזיה. בארון אחד, אתם חוסכים גם רכישת מראה וגם רכישת מסך LCD דק. לכן, הארון הזה הוא לא עוד התקן אחסון בגדים, אלא מוצר שמספק את כל הפנאי שלכם בחדר המגורים!

בחירת ארון הזזה משולב מראה

ארון הזזה בשילוב מראה הבחירה שתעשה לכם את החדר למעוצב! ארונות הזזה עם מראה הנו בר שילוב בכל חדר באשר הוא: חדרי שינה, חדרי הורים, חדרי ילדים לבנות, חדרי ילדים לבנים, ואפילו בחדרי תינוקות וטף הוא משתלב נהדר בתפאורה הקיימת. המראה של הארון מתפרסת על כל רובד הדלתות, ועל כן יש לה נוכחות. צבע הזכוכית יוצר ניטרליות המאפשרת את שילובו של ההתקן בכל מקום, בכל סוג של תפאורה.

ארון הזזה מראה – התקן האחסון הבטוח ביותר לילד ולפעוט!

רבים חוששים מהתעסקות שאינה במקומה עם דלתות פתיחה, בין אם הן דלתות חדר ובין אם הן דלתות ארון. הציר, והאפשרות להיפצע ממנו מעוררים לא מעט דאגה בקרב הורים שצריכים להשגיח על ילדיהם. ארון הזזה מראה מבטל דאגה זו ומספק בטיחות מקסימלית לכל ילד שבא עמו במגע. אם הילד הוא זה אשר נדרש לו הארון, ניתן לבחור בדגמים קטנים ייעודיים, כמו למשל ארון הזזה 2 דלתות עם מראה.

ארונות הזזה מראה – זה א א ארונות!

צוות א א ארונות הזזה גאה להציג בפניכם את קולקציית ארונות הזזה עם מראה – מבחר דגמים של ארונות הזזה בעיצוב והתאמה אישית עם מראה. ארון הזזה הכולל מראה מיוצר בסטנדרטים גבוהים, קווי עיצוב יוקרתיים ומודרניים, איכות חומרי גלם גבוהה, תכנון והתאמה אישית לכל ארון, ועוד. צוות א א ארונות שמח לעמוד לרשותכם בכל עת, ומזמין אתכם לפגישת ייעוץ באולמות התצוגה – אנו כבר נדאג להציג לכם ארון זכוכית עם מראה לחדר השינה או חדר הילדים – בהתאמה אישית לביתכם!

ראו גם: ארונות מעוצבים לחדרי ילדים | חדרי ארונות מעוצבים