ארונות הזזה בעיצוב מודרני

חלקנו נעדיף לעצב חדר ארונות מרכזי בבית וחלקנו – ננקוט בהצבת ארון מודרני PER חדר. מה עדיף לעשות, ובאיזה הקשר? כיצד יכולים ארונות הזזה לשפר את סוגיית האחסון בבית, כמו גם את היקף המקום הפנוי אשר יהיה בו?לחדר ארונות מודרני מרכזי בבית יתרון בולט: החדרים שלנו נקיים ברכיבי אחסון, וניתן להקדיש בהם יותר לפנאי, רווחה, תחביבים ופעילויות. במילים אחרות, ההרגשה בחדר המגורים היא הרבה יותר טובה ונוחה. מאידך, יש צרכנים אשר מלתחת הבגדים שלהם חייבת להיות זמינה עבורם בתוך החדר, ושהלבוש בתוך החדר הוא שמסמל בעיניהם תחושת ביתיות אמתית, ולהם עדיף לשים את הארון בחדר.

ארונות הזזה מודרניים בחדרי ארונות

ארונות הזזה מודרניים מאפשרים לכם ליהנות משני יתרונות חשובים: חוסר צורך במקום בחדר, וחוסר צורך אפילו בהקצאת מקום לפתיחת הדלת. הארון גם ייחצב בתוך הקיר, וגם ייפתח על ידי דלת אופקית ולא אנכית, שתיגרר מצד לצד. בחדרי ארונות מודרניים – יהיה זה חכם מאד להחליט שהם ימוקמו במקום בו הקירות עבים והמרחק בין קצה אחד של הקיר לקצהו – לפחות 70-80 ס”מ, שיאפשרו חציבה של ארון מודרני בעובי 60 ס”מ. כמובן שגם אם יש קיר דק בחדר ניתן לעבות עם ארון פתיחה, אבל אם רוב הקירות הם קירות עבים – הרי שיצא שכרכם ובגדול שכן חדר הארונות יהיה מרווח, עם רוב הארונות חצובים בקירות.

ארונות הזזה מודרניים בחדר השינה

 מובן כי בחדר שינה בדרך כלל מציבים ארון הזזה מודרני בדיד, אם כי לעתים מקובל לשים ארון דו ממדי המתפרש על פני שני קירות. ארונות הזזה מודרניים בחדר השינה מומלצים לבחירה בדרך הבאה: * אם אין לכם מראה בחדר, מומלץ לבחור ארון זכוכית אשר הדופן שלה הוא דופן מראה.

* מומלץ, בכל מקרה אחר, לבחור ארון מודרני מודפס בסובלימציה עם ציפוי צבע בתנור לעמידות מקסימלית.

* ארון סובלימציה הוא גם ארון מהודר ויוצא מגדר הרגיל בעיצובי ביחס לארון בצבעו הטבעי. * בבתים בעלי צביון עתיק על טהרת הצבע החום כמובן שארון עץ טבעי יעשה את העבודה גם מבחינה עיצובית. * בכל מקרה, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום ארונות הזזה מודרניים ושילובם העיצובי בבית המודרני הלכה למעשה טרם הקנייה. ראו גם: ארונות בגדים מיוחדים | ארונות הזזה מעוצבים