ארונות הזזה מודפסים​

ארונות אלו הנם ארונות הזזה, עם דלת אשר חושפת את התכולה הפנימית באמצעות הזזה שמאלה או ימינה על גבי מסילת מתכת אלחלד. בשונה מארונות ההזזה הרגילים, ארונות מודפסים מכילים גרפיקה ממוחשבת ולעתים אפילו תמונה מלאה על כל הדלתות, אשר יכולה להחליף תמונת קיר. ארון הזזה מודפס מכיל דגימות שונות של סובלימציה ייחודית.

ציורים קלאסיים לילד/ה

ארון הזזה מודפס עם תמונה בסגנון חיות יער, עצים מצוירים ונופים. ארונות מסוג זה הנם ארונות עם גרפיקה מלאה. אין בהם חלק ריק בצבע לבן או זכוכית, ולכן הם מתפקדים ממש כמו תמונה. הציפוי שלהם הוא ציפוי גלוסי, כלומר זכוכית המעובה על כל הפרונט של הדיוקן, אשר יוצרת השתקפות.

ציורים מודרניים

ארונות מודפסים עם ציורים מודרניים נבדלים מהקלאסיים משני טעמים: הציור אינו מבוסס על קווי מתאר יציבים, אלא על אמורפיות ומעט חוסר יציבות בקווים. ברובם הם גם חד ממדיים ולא בעלי חזות תלת ממדית הניכרת ברישום הקלאסי. ארונות אלו ברובם לא מספקים לצרכן דיוקן מלא, אלא עם חללים ריקים המשמשים כמראת ענק. כך, הילד גם נהנה מהדפסה איכותית וגם מתענג עם ראי חדש לחדר. ארונות הזזה מודפסים מסוג כזה ניתן למצוא גם לחדרי מבוגרים.

ארונות מודפסים משולבים טלוויזיה

ארונות מסוג זה מיועדים לחדרים של בוגרים והורים. אלו ארונות הזזה מודפסים אשר בחלקים התחתונים והעליונים ישנה הדפסה, ובמרכז הארון מופיע מסך דק המשמש כהתקן צפייה. ארון מסוג כזה מומלץ לבחור אם הרגלי הצפייה שלכם מתאפיינים בתדירות גבוהה, שכן אם לא – למסך השחור אין כל משמעות עיצובית מיוחדת.

בחירת ארונות הזזה ייעודיים

אם אתם חושבים שאתם זקוקים לארונות ההזזה הטובים ביותר עבור ההרגלים שלכם ועבור חדר ביתכם, פנו לחנות ארונות מקצועית. שם, יסייעו לכם לבחור ארון הזזה בהתאמה אישית לנעשה במרחבי הבית, לעיצובים השונים המופיעים בו וכמובן להרגלי הצריכה שלכם. בחירת ארונות מודפסים נעשית בצורה מקצועית, המתחילה בביקור בית, מדידת השטחים הפנויים והאטרקטיביים להטמעת הארון, ומסירת מידע על דגמים קונקרטיים אשר ניתן להטמיע. הרכבת הארון והטמעתו נעשים על ידי צוותים מקצועיים מטעם החנות. זהו ארון אשר יתרום תרומה מכרעת לעיצוב הבית, ישפר מאד את הנגישות שלכם לבגדים ויספק בטיחות לכל הדיירים, כולל ילדים וטף.

ארונות הזזה מודפסים קטלוג 2024

ארונות הזזה מודפסים בקטלוג החדש לשנת 2024- א א ארונות מציגה את הקטלוג החדש המשלב מגוון רחב של עיצובים, הדפסים וגוונים בהתאמה אישית. ארון הזזה מודפס ניתן להתאמה במידה וגודל, שילוב זכוכית, שילוב קלפות צבעוניות, הדפסים מוכנים מראש או מותאמים אישית. ארונות הזזה עם הדפסים של א א ארונות מתאימים לכל חלל בבית: ארון הזזה לחדרי ילדים, ארון מודפס לחדרי שינה, סלונים, ועוד. עם מגוון הארונות המודפסים של א א ארונות, אתם מקבלים איכות ושירות ללא תחרות. אתם מוזמנים להתרשם ממגוון דגמי הקטלוג וליצור עמנו קשר לפרטים נוספים.

ראו גם: ארונות הזזה בשילוב זכוכית