איך בוחרים רהיטים לבית

בחירת רהיטים מהווה את השלב החשוב והמרכזי בעיצוב הבית. על מנת לגבש את הרהיטים באופן מיטבי, מומלץ מאד להתחיל מהארונות. בדרך כלל, הם הגדולים שברהיטים ולכן הם משפיעים באופן ניכר על הזהות העיצובית של הבית. מהן האפשרויות לבחירת ארונות? בואו להכיר את כל האופציות ולהצעיד את עיצוב הבית שלכם 10 צעדים קדימה.

ארונות פתיחה יחיד

ארונות פתיחה יחיד הם ארונות אשר להם דלתות זוג אך הרוחב הקצר של 54 ס”מ והגובה שמתנשא ל- 1.4 מ’ בלבד מייעדים את המוצר לשימושו של אדם יחיד. הארון מתאים למי שמתגורר בחדר ילדים או לדייר שגר לבדו בדירה קטנה עד בינונית. הארון מתאים לחדר שינה ובבתים עם משפחות ניתן להשתמש בו גם כארון לחדר העבודה הביתי או לחדר אחסון, אם ישנו.

ארון הזזה בשילוב טלוויזיה  ארונות קיר הזזה עם טלוויזיה

ארונות פתיחה גדולים

ארונות עם 2-6 דלתות הנפרסים לרוחב. בדרך כלל מידת הרוחב היא 57 ס”מ ומידת האורך היא 2-2.4 מ’ תלוי בדגם. הארון מבוסס על עיצוב באמצעות פרזול, כלומר ידית הפתיחה. ניתן לגבש אותה באופנים רבים, קטנה, גדולה, בעיצוב עם חריטה או בגימור חלק. ניתן לבחור את הידית במגוון רחב של תצורות וצבעים. ארונות פתיחה אלה מתאפיינים גם בצבע של הדלת ובגימור שלה שעשוי להיות חלק או בעל משטח מחוספס.

ארונות הזזה עץ ומראה

ארונות הזזה אשר הפלטה הקדמית שלהם היא עץ בצבע עץ, או מראה. הארונות הללו נמכרים מאד בשנים האחרונות ומהווים כוח חלוץ ניכר בעיצוב חדרי מגורים. הגובה של הארונות הללו הוא 2.4 מ’ והרוחב הנו 60 ס”מ. הארון הקטן ביותר מכיל דלתות זוג המוזזות אחת לכיוונה של השנייה. רוחבו של ארון כזה הוא 120 ס”מ.

ארונות הזזה מודפסים

ארונות הזזה בעיצוב מודפס. המפרט הטכני ומפרט המידות זהים לחלוטין לאלה של ארון מראה. גם הארון הזה עשוי זכוכית. אלא שבמקום לשמש כמראה היא משמשת כוויטראז’ אמנותי. ניתן להטביע על ארון זה מגוון רחב של איורים ויצירות אמנות לבחירתכם. בחברת ארונות הזזה מקצועית ניתן לבחור את הארון המתאים ביותר לעיצוב חדר השינה שלכם או חדר הארונות הביתי, אם נדרש בו ארון שכזה.

א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.

נגישות