תכנון חדר ארונות

חדרי ארונות דורשים תכנון מדוקדק ומוקפד, זה הדורש שימת לב מדוקדקת למבנה הסופי שלו. הצורך בתכנון המוקדם דורש הבנה באשר לצרכים הספציפיים של הלקוח ואת הדרישות של החדר ומבנה החדר עצמו. קיימים סגנונות שונים של חדר ארונות וכולם ככולם נבנים בדרך כלל כחלק ממבנה או חלל קיים. הדרך הטובה ביותר לתכנון חדר ארונות דורשת אבחנה לפריטים העתידים לאכלס את החדר והגורמים אותם הוא עתיד לשרת.

במרבית המקרים חדר הארונות יהיה חלק בלתי נפרד או חלק אשר מתפקד המשכיות של חלל או חדר קיים ולכן דורש שימת לב גם לחלל איתו הוא מתמזג. על פי רוב תכנון חדרי ארונות מאופיין כאחד הנושאים האדריכליים המורכבים ביותר כתוצאה מהמוגבלות שלו.

תכנון חדר ארונות בחדר ההורים

תכנון חדר ארונות כחלק או כהמשך לחדר ההורים מביא איתו את הצורך להשלים את עבודת התכנון, הבנייה והשלמת חדר הארונות באופן הפרקטי אך המהיר ביותר. לכן, תכנון חדר ארונות יעיל ומקצועי הוא קריטי כל כך במקרה זה. בשונה מעיצובים ותהליכים אחרים, כמו שיפוץ המטבח או שיפוץ הסלון, העבודות בחדר הארונות דורשות דיוק ברמה גבוהה ביותר באשר לקושי בתיקון ושיניים במהלך התקנת החדר. תכנון חדר הארונות יתבצע בדרך כלל בתוכנות אדריכליות ממוחשבות ויצרו מצב של הלבשת הסקיצה הסופית של התכנון בחדר עצמו.

במקרים רבים , חדרי ארונות בחדר ההורים יגזלו חלק משמעותי מהחלל הקיים בעיקר כאשר מדובר בבתים משותפים בהם אין כל אפשרות לבצע הרחבות, במקרים כאלה בדיוק, התכנון המוקדם ימנע במקרים רבים לקיחת שטח או חלל גדול יותר מהנדרש.

חדר ארונות מעוצב        תכנון חדר ארונות 

חדר ארונות גדול נפרד

לעומת זאת, בבתים פרטיים קיימת אפשרות לבנות חדרי ארונות מעוצבים כחלק נוסף ומורחב של הבית לאחר בדיקת אישורי המבנה. בעת תכנון חדר ארונות במקרים כאלה, יש לתכנן גם את בניית הקירות והמבנה עצמו ולפני כן לוודא ולבדוק את האפשרויות והאישורים הקיימים במסגרת תוכניות הבנייה.

כיצד מנצלים חדר גדול להקמת חדר ארונות יעיל

חלוקת חדר גדול והפיכתו לחדר ארונות הוא רעיון המתקיים בדירות גדולות רבות ברחבי הארץ. כך תוכלו לקבל את חדר הארונות שתמיד רציתם מבלי לרדוף אחרי אישורים מיותרים. קבלן או אדריכל מנוסה ידע להמליץ לכם על חלוקה נכונה של החדר הקיים כדי לתכנן את חדר הארונות המושלם מבלי להפחית מהאסתטיות והנוחות של חדר השינה.

עיצוב חדרי ארונות פרקטי ואסתטי

באשר לעיצוב חדר הארונות עצמו, מומלץ לתכנן ולהעדיף חדר ארונות המורכב בעיקר מקולבים ואפשרויות תלייה מרובות ככל הניתן ולהעדיף אופציות אלה על פני פתרונות מידוף. אזורי נעליים ונישות מיוחדות לפריטי הנעלה יבואו גם הם כיתרון וסידור אפקטיבי בחדר הארונות שלכם.

 
א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.