פריטים נלווים לארונות הזזה

 

להלן רשימת הפריטים הנלווים לארונות הזזה שכל אחד מכם חייב לדעת ולהכיר. אמנם ארון בגדים הוא התקן בוטיק מפנק , אבל הפריטים הנלווים שלו הם שעושים אותו ליחיד ומיוחד. לכן, כשאתם קונים ארונות הזזה, אלו הפריטים שכל אחד מכם יהיה חייב לדעת ולהכיר.

הדפסות

יחידת העיצוב הבסיסית של כל ארון שהוא לא ארון הזזה עם מראה. בעוד ארונות הזזה מראה מכילים מראה בחלק הקדמי, ארונות ללא מראה מתבססים על הדפסות: רכיבי זכוכית צבעוניים שיוצרים ציור או תמונה ברמה מלאה ומוחלטת של תמונת קיר. ניתן למצוא על ארונות הזזה איורי אומנות עתיקים ומודרניים, צילומים של צלמים מפורסמים, ועוד. ההדפסות הנן פריטים נלווים מאד פופולאריים בקרב צרכני ארונות מסוגים אלו.

מראות

מראות הן יחידות נוספות שמאד כדאי לדעת ולהכיר. מראות מאפשרות לכם תצפית מלאה או חלקית בארון. מדוע חלקית? משום שבמרכז הארון עושים לכם הפתעה ייחודית, ומטמיעים ציור, הדפסה ואפילו מסך טלוויזיה!
ארון הזזה שחור זכוכיתארונות לחדרי שינה בשילוב זכוכית מודפסת

מסך טלוויזיה לארונות הזזה

רכיב נלווה פופולארי. הוא למעשה מסך טלוויזיה לכל דבר ועניין בחיבור HDMI להנגשת רזולוציות HD ו- FHD. המסך אינו בולט ואינו בר היתקלות, אלא חלק אינטגרלי מהארון. הוא פרוס כשהוא שטוח בממד שלו, ומאפשר ניהול מלא של מרקע ממש כמו בטלוויזיה דקה רגילה. הטמעת הטלוויזיה בדרך כלל תהיה במרכז הארון, לא למעלה ולא למטה.

מדפים מיוחדים בהזמנה אישית

חנויות ארונות הזזה בדרך כלל לא מחזיקות במוצרים הללו כבדרך קבע, אבל הן יכולות לבחון איזה ארון הזזה יש לכם ולהזמין במיוחד. ניתן להטמיע בתוך ארונות הזזה התקני נעליים, התקני גרביים, התקני עניבות, התקני חגורות, ועוד. ההתקנים הללו חוסכים לכם מקום בחדר ומאפשרים לנהל את תכולת הלבוש הקטנה שלכם ביסודיות.

א.א ארונות הזזה מותאמים אישית לכל בית ודירה

בחברת א.א ארונות הזזה תוכלו להתאים לבתיכם ארונות הזזה מראה, מודפסים או בעיצוב גרפיקת מחשב. ארונות הזזה מעוצבים בסגנונות אלו ייסכו לחדר שלכם רגש רב ויפיחו בו תחושת ביתיות אמתית. ארון הזזה מעוצב מכיל בחובו תמורות פונקציונאליות פר סה, ובראשן הטמעת מרקע טלוויזיה דק. בואו להגשים חלום ולהטמיע בבתיכם ארונות הזזה. פנו אלינו ונשמח לסייע!

עשוי לעניין אתכם גם: חדרי ארונות מעוצבים