לפנק את חדר השינה בארון הזזה

מעוניינים בארון הזזה שירגש אתכם עד דמעות? זקוקים לפריטי עיצוב שיגרמו לחדר שלכם להיראות שונה בעיצובו ובמקום שונה לחלוטין ממה שהוא עכשיו? אנו ממליצים על ארונות הזזה מעוצבים! ארונות אלו טובים לכם מבחינה פונקציונלית ועיצובית כאחת ומאפשרים לכם עולם שלם של אפשרויות בלתי נדלות.

חיסכון במקום פנוי

בדקו אפשרות לחציבה בקירות ביתכם. הזמינו את המומחים לארונות הזזה לבדוק זאת ולמצוא את המיקום הטוב ביותר לארון באמצעות חציבה. אם אין הרבה מקומות כאלו, מומלץ לנצל את המעט שיש בשביל לבנות 1-2 חדרי ארונות. כך, אתם חוסכים במקום פנוי בחדר ומאפשרים לעצמכם ארונות שטרם נראו בביתכם.

ארונות בגדים חלוקה פנימיתארונות הזזה בשילוב זכוכית

פינוק של ארון – מראה, טלוויזיה ותמונה בהתקן אחד!

כמה פעמים שאלתם את עצמכם אם ניתן יהיה לראות טלוויזיה ב- HDMI דרך הארון, לצפותה מבעד דלתו על יצירת אומנות מצוירת ואפילו להתגנדר במראה בלי לפתוח את הדלת? בארון הזזה זה אפשרי ומציאותי! ארונות הזזה מראה מאפשרים לכם ליהנות מעיצוב מפנק ומשכר חושים, כזה אשר יטביע בכם טעם של עוד בכל נושא העיצוב והדקורציה הביתית. כאשר משולבת בהם טלוויזיה ויש בהם הדפסת מחשב יוקרתית – הם ההתקנים המעוצבים ביותר בביתכם והמפנקים ביותר בנמצא!

סגירה, פתיחה וטריקה בטוחות, קלות ולא מרעישות!

עוד יתרון שלכם כצרכני ארונות הזזה הוא בהתנהלות. הזזה הדלת אינה מורגשת, אינה משמיעה רעש, וגם אם טורקים זה לעולם לא ילווה באוושה ולו קלה ביותר. ארון הזזה מעוצב מאפשר לכם התנהלות מאד קלה ופשוטה, כזו שקשה מאד היה למצוא בארורות הפתיחה.

א.א ארונות – הופכים חלום למציאות!

בואו להתחדש בארונות היוקרתיים של א.א ארונות ולהטמיע בביתכם התקני הזזה בוטיק חסרי פשרות. א.א הזזה מעצבת ארונות הזזה על פי מתווה רצון הלקוח. החברה שולחת נציגים אליכם הביתה לבדיקת תשתית הקירות, וחוזרת אליכם עם דגמים שיתאימו מבחינה פרקטית. כעת, התור שלכם לבחור את הנוסחה העיצובית המתאימה ביותר! ב- א.א ארונות יתקינו לכם את הארון אשר נבחר, יכוונו אותו ויותירו לכם ארון בוטיק מפנק מן המעלה הראשונה. בואו להתחדש עם ארונות הזזה מעוצבים מודרניים עם תכונות מיוחדות שלא תמצאו בהתקני פתיחה.

עשוי לעניין אתכם גם: ארונות בגדים מעוצבים

.