ארונות הזזה מיוחדים למראה יוקרתי של הבית

 

ארון הזזה הוא אחד מהמתקדמים בשוק הארונות הביתי. זהו הארון שצפוי לרגש אתכם מכל ההיבטים, הן משום שהוא חוסך באופן משמעותי מקום פנוי בחדר, והן בשל עיצובו החד והמיוחד. במדריך זה תוכל גם אתה ללמוד כיצד לבחור ארונות הזזה ביעילות ובקלות.

בחרו ארונות הזזה שיגרמו לכם להתרגש ולשמוח בנוכחותם

ארונות הזזה עם מסך, ארונות הזזה עם תבנית ציוד מודפסת, ארון הזזה עם גרפיקה ממוחשבת, כל אלו יקחו חלק פעיל בעיצוב הבית שלכם, אבל חשוב להתבונן היטב במה שאתם קונים ולשאול את עצמכם האם זה מה שיסב לכם אושר ויתאים לשימושכם. מומלץ אמנם לבדוק זאת על בסיס הדמיית מחשב אך מאד כדאי לסור לחנות ולבדוק את אופני הפתיחה והסגירה של הדלתות ולוודא שלפניכם מוצר מן המעלה הראשונה שתתגאו להשתמש בו.

ארונות לחדרי שינה בשילוב זכוכית מודפסתארונות הזזה מודרניים משולבי זכוכית

 

בחרו ארונות הזזה המתאימים לעיצוב הבית

את הבחירה הזו מומלץ מאד לבצע עם הדמיית מחשב. היא זו שתספק לכם את התשובה המדויקת ביותר, משום שאין טוב ממראה עיניים, וכאשר אתם מביטים על תכולת החדר, ופורץ משם פרץ של טוּב עיצובי, זה מה שעושה ארון הזזה מעוצב לכזה באמת. הדבר מתבטא בשילוב נכון של הפרספקטיבה בין הארון לחדר; אם הוא גדול בוחרים ארון הזזה עבה ובולט ואם הוא קטון אז להיפך. כמו כן, הצבעים והצורות של הפרזול צריכים להתאים לנעשה בחדר בפרמטרים הללו.

בחרו ארונות אשר מתאימים לצרכי הביגוד שלכם

אם אתם יודעים שיש לכם סוללה גדולה של בגדים ודאי תצטרכו ארון בגדים עם סגירת הזזה. ארון מעוצב וגדול אשר יספק מקום לדרישה זו. אם אתם אוהבים להביט במראה כל פעם שאתם לובשים את מי מהפריטים הללו כדאי שיהיה זה ארון הזזה מראה. ארונות הזזה עם מראה מכילים מראה מלאה על כל רוחב הדלתות או מראה חלקית בחלקים העליונים והתחתונים, כשבמרכז ישנה תמונת מסך.

א.א ארונות הזזה מעוצבים בהתאמה אישית

בחברת א.א ארונות הזזה מספקים לכם ארונות הזזה בהתאמה אישית לביתכם. ארון הזזה שמאפשר חציבה בקיר חוסך מקום בחדר, ולכן מומלץ מאד להזמין את נציגי החברה לבדוק אם ניתן לחצוב בקירותיכם. המלצת החברה לבית בו ניתן לחצוב רק בקיר אחד: שימו את כל הארונות שם והכריזו עליו כחדר ארונות. בכך, תחסכו מקום בכל רחבי הבית ותקטינו את הסיכוי לאבד תכולות ביגוד בשוטף.