ארון הזזה או ארון פתיחה - מה עדיף?

על השאלה הזו רבים וטובים ניסו להשיב, ולכן חובת המענה היא עלינו. ובכן, ארון פתיחה נועד בעיקר לחובבי העיצוב המסורתי, של פעם. בית בעיצוב קלאסי מבוסס כמעט תמיד על ארונות פתיחה. הם מספקים בימה לעיצוב פרזול, וליטוש יפה של דלתות כבימי עיצוב הוינטאג’ של שנות השישים, בעת שהארון היה נראה כמו דלת פנים מגולפת. אבל, מי שמחפש את הפרקטיות ואת המודרניזם, את התמורות המשוכללות של העת האחרונה ואת הרה-ארגון הביתי היעיל – ישאף להטמיע בביתו כמה שיותר ארונות הזזה.

הנגשת עיצוב עתיק ואותנטי

בתחום זה – אין ספק שלארונות הפתיחה ישנו יתרון משמעותי. ידיות הפרזול, הדרך בה מעוצבת הדלת ואפילו האופן בו המדפים הפנימיים מוגשים ללקוח – פשוט מספרים סיפור בעיצובים. סיפור שהיה מאד רלוונטי לימי העבר, ויש שמחליטים לשמר את מסורתו. עיצוב העץ או הפורמייקה הלבנה, הפרזול המתכתי הבולט ומדף העץ החום עם הגילופים פשוט שמים את הארון ברמה אחת עם כל עזרי הבית המעוצבים אשר תורמים לתחושת הכפריות והאותנטיות שלו.

ארונות בגדים חלוקה פנימיתארונות הזזה בשילוב זכוכית

הנגשת עיצוב מודרני

בתחום זה – ברוב המקרים ארון ההזזה הוא שימשול בכיפה. נכון, ישנם ארונות פתיחה לבנים מפולימר עם ברק בהיר, אבל עדיין ניתן לשייך אותם לימי העבר בשל התבנית המלבנית ואופן הפתיחה של הארון. בארון הזזה מודרני, לעומת זאת, העיצוב הוא 100% מודרני, ומזכיר מאד את הדקורציה של החלון הבלגי. האופן בו ניתן להטמיע עליו תמונה מודפסת שהיא כמו תמונת קיר תורם עוד יותר לתחושה המודרנית אשר נוסך ארון מסוג שכזה.

יעילות ו- USER FRIENDLY

בתחומים אלו אין ספק כי ארון הזזה מגשים את כל מה שאתם צריכים. ארון הזזה ניתן לחציבה בקיר, כך שרק דלת ההזזה שלו נראית לעין. הדבר מאפשר עשרות מטרים של מקום פנוי אם כל חדר בבית מתבסס על ארון כזה. במידה וניתן לחצוב רק בקיר אחד בחדר אחד, אנו ממליצים להעביר את כל תכולת הביגוד הביתי אליו ולרכוש עבורו חדר ארונות המורכב ממספר ארונות דקורטיביים: ארון הזזה עם מראה, ארונות הזזה מעוצבים עם הדפסות, ארון הזזה גרפיקה ממוחשבת, ועוד.

א.א ארונות הזזה מעוצבים – כי לבית שלכם מגיע את הטוב ביותר

ארון הזזה מעוצב של א.א ארונות מאפשר לכם להביע את תבניות העיצוב החדות והמושכות ביותר את העין. אם אתם זקוקים למתיחת פנים דקורטיבית בבית והגיעה עת חידוש הארון, אנו ממליצים להזמין נציג מטעמנו לבחינת הבית ולהמלצה על ארונות הזזה רלוונטיים.