ארונות הזזה – פתרון האחסון החכם בבית

ארון ההזזה הוא ללא ספק כור המחצבה של רבים וטובים אשר הבינו שלא צריך להתפשר על איכות אלא לפנות אליה. ארונות הזזה הם איכות מכל הבחינות: הם משפרים באופן בלתי אמצעי את עיצוב הבית כפי שמיד תוכלו לראות, וכמובן שהם מספקים נוחות חסרת פשרות הן בסידור הפנימי והן בהתנהלות כשפותחים ומתפעלים אותם. לסיכום שורות אלה, ניתן לומר כי ארונות הזזה הם הארונות הטובים ביותר בשוק הארונות הביתיים כפי שמיד תוכלו להיווכח.
 
ארונות הזזה – עיצוב חסר פשרות ובהתאמה לצרכן
 

שמעתם על המושג” ארונות מודפסים”? הסכיתו ושמעו: ארונות מודפסים הם ארונות אשר בחלק הקדמי שלהם מוטבעת תמונה פר אקסלנס: זו לא מדבקה וגם לא גרפיטי, אלא תמונה שנראית כמו תמונת קיר. ניתן לבחור גם שילוב צבעים גראפי שאינו מהווה תמונה ועדיין – עיצוב הארון ייראה מאד בוגר ומאד תואם למציאות הביתית שלכם. אפשרות שלישית היא לבחור בדלת קדמית שהיא דלת מראה. כל קדמת הארון תהפוך להיות מראה ענקית.

 
 

סידור נוח בתוך הארון
 
הארון מאפשר פתרונות סידור נוחים וחסרי פשרות. ממד העומק הממוצע של הארון – 60 ס”מ, ובכל בית יש כמעט תמיד לפחות קיר אחד העונה על נתוני חציבה אלה. משמע, אם נמצא אצלכם קיר כזה, ניתן להגדיר את החדר בו הוא נמצא בחדר ארונות ואולי אף להתקין מספר ארונות הזזה לחיסכון מקום בבית. ממד העומק הצר, החציבה בקיר והמדפים הממוקמים בנוחות ונגישות מאפשרים סידור נוח והתנהלות נוחה כשעובדים על ארגון המדפים.
 
התנהלות נוחה בפתיחת הארון ותפעולו
 
אם חשבתם שהנוחות והפונקציונליות הם רק בפנים במדפים, חכו שתראו איך מתנהג הארון כלפי חוץ. הדלת כלל לא נפתחת אלא מוזזת ימינה או שמאלה, וזה כמובן חוסך 0.4-0.6 מ’ PER ארון בממוצע. עשו חשבון כמה זה כאשר יש מספר ארונות הזזה המחליפים את ארונות הפתיחה. בנוסף, מרקם הזזת הדלתות – חלק, ללא התנגדויות ויש אפילו נצרה שניתן להעמיד עליה את הדלת הן כשהיא סגורה והן כשהיא פתוחה.
 
על כן, מסקנה ברורה היא כדלהלן: קטלוג ארונות הזזה – פתרון האחסון החכם בבית צריכים להיות שאיפתו של כל דייר למימוש חווית אחסון נדירה וחוויה עיצובית שאין שניה לה בעולם פתרונות האחסון.