פרזול ארונות הזזה

בחירת פרזול ארונות הזזה היא השלב בקניית הארון בו עליכם לבחור שלושה התקני פרזול עיקריים: מעטפת הארון, אביזרי הפינה של הארון ועזרי המשיכה עמם אתם גוררים את פלטות הארון לשם פתיחה וסגירה. הבחירה הזו יכולה להתבצע בשני אופנים. נדגים אותם ולאחר מכן נפרט אודות רכיבי הפרזול הלכה למעשה.

בחירת פרזול דומה למראה הארון

במסגרת בחירה זו אתם בוחרים מעטפת, עזרי משיכה ואביזרי פינה אשר דומים לצבע של פלטת הארון ועשויים, לעתים מאותו החומר. היתרון הוא בעיקר עבור לקוחות המבקשים לשמור על צבע קבוע בחדר שלהם. ישנם ידוענים ומפורסמים כמו אופרה ווינפרי שכך הם מעצבים את חדר המגורים שלהם: כל התקן אחסון – מהשידה ועד הארון נראה בדיוק באותו צבע ועשוי בדיוק מאותו החומר.

בחירת פרזול שונה ממראה הארון

גם עבור לקוחות המבקשים שרכיבי האחסון שלהם בחדר יהיו זהים בגוון, מומלץ להכניס שינויים קלים היכן שניתן, שכן היצמדות לאותו הגוון גם ברמת הפרזול עלולה לייצר נוסחת עיצוב יבשה מדי שלא תמשוך את המבקרים השונים בחדרכם: הם יראו בו חדר שבלוני ללא אמירה עיצובית מעניינת. על מנת למנוע זאת, כדאי, למשל עבור ארונות עץ, לבחור פרזולים מוזהבים או שחורים ליצירת עניין רב.

דוגמאות לרכיבי פרזול ארונות הזזה

מעטפת מלבנית – מעטפת לארון הזזה אשר צורתה – מלבן בדומה למשקופים סטנדרטיים של דלתות פנים.
 
מעטפת עגולה – מעטפת לארון הזזה אשר צורתה גלילית ועל כן היא מעט יותר עבה ומזדקרת החוצה.
 
ידיות משיכה עגולות – ידיות משיכה עגולות או אליפטיות בצבע זהה או שונה לצבע הארון.
 
ידיות משיכה מלבניות או מרובעות – ידיות משיכה עם 4 צלעות, בצבע זהה או שונה לצבע של הארון.
 

התקנים להצבה בפינות הארון – התקנים השומרים על יציבת הארון מלמטה ומעבים את עיצובו מלמעלה. בדרך כלל מתקינים 4 התקני מסוג זה. ישנם התקנים בשלל צבעים – חום עץ, מוזהב, כסוף, אפור, ועוד.

אפיון מלא של פרזול הארון

מומלץ, לאחר שרכשתם את הארון, ואתם נמצאים בשלב בחירת הפרזול לעשות זאת מול מוכרני מחלקת העיצוב בחנות ארונות הזזה. הם יוכלו לייעץ לכם על התאמת רכיבי פרזול שונים לארון שלכם, וגם בהתאם למצב בבית, כך שבעזרתם הוא יזכה למתיחת פנים ראויה.
 
א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.