077-9977949  סניף ראשל”צ: 03-9628868

עיצוב חדרי ארונות בבית

חדרי ארונות מהווים סידור מושלם של האחסון בבית. דיירים רבים הגיעו למסקנה כי החיסכון בעתודות שטח נמצא ממש מעבר לפינה ומספק להם המון גמישות בגיבוש כל חדר. כשאין חובה לשים ארון, החיים הופכים להיות הרבה יותר קלים וגם הוואי המגורים נעשה חלומי ממש: כל חדר הופך להיות מרווח כמו הסלון הביתי. כיצד תגבשו את חדר הארונות שלכם? בואו ללמוד כמה טיפים חשובים למיצוב חדר אחסון מן המעלה הראשונה!

מדפי אחסון פתוחים

רבים משתמשים בהם לגיבוש חדר הארונות. מדפי האחסון הפתוחים אינם מכילים דלתות ועל כן חוסכים המון מקום בתוך החדר האינטנסיבי מטבעו. ניתן לרכוש מדפים שניתן לסגור באמצעות בדים נמתחים או פשוט להשאיר אותם כמדפי כוורת כמו שהם.

 חדר ארונות לבן חדר ארונות רחב ויוקרתי

ארונות הזזה לחדרי ארונות

ארונות הזזה מהווים תשתיות מרכזיות בחדרי ארונות. אם יש לכם חדר שמהנדס קבע שניתן לחצוב בו, מומלץ להזמין קבלן מבצע ולהשתמש בו בתור חדר אחסון עם ארונות הזזה ללא נפח חיצוני. ואולם, גם אם אין בנמצא חדר כזה, אתם צריכים להכיל עומק של 60 ס”מ ולא אינץ’ נוסף יותר היות והדלתות מזזות ולא נפתחות קדימה.

ארונות פתיחה לחדרי ארונות

בחדרי ארונות ניתן למקם גם ארונות פתיחה. מוטיב זה נחשב נדיר יחסית בנוף חדרי הארונות משום שהדלתות נפתחות קדימה ולכן יש למקם אותם כך שהם לא יפריעו ליתר מוצרי האחסון בחדר. למשל מיקום של 2 ארונות פתיחה אחד ליד השני פחות מומלץ בחדר הארונות מטעמים אלה. לעומת זאת, מיקום הארון במרכז הקיר, כשמימינו מדפים ומשמאלו מדפים הוא משהו שמקובע לעשות. פחות מקובל להציב ארונות הזזה ליד ארונות פתיחה כי רוחב ארון פתיחה הוא 57 ס”מ ורוחב ארון הזזה הוא 60 ס”מ. הדבר צפוי לחסום את פתיחת הדלת של הראשון עד הסוף.

עיצוב עקבי לחדר הארונות

חשוב מאד כי עיצובו של חדר ארונות יהיה עקבי, וכל מדף או ארון יהיה קוהרנטי לאחר על מנת ליצור תמונה מושלמת של חדר האחסון שלכם. הדבר ייצור עיצוב עקבי עם ערך מוסף ויגרום לחדר להיראות יוקרתי ולא כמו מחסן עבודה ללא זהות דקורטיבית. בחברת תכנון ארונות ניתן לגבש בקלות חדר זה.

א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.

נגישות
גלילה לראש העמוד