ארונות הזזה - כך תעצבו אותם נכון

כשאנו בוחרים התקני אחסון לבתינו, אנו שואפים למקסם יכולות אחסון וגם לחסוך במקום הצבת הארון ככל שניתן. ארונות הזזה מממשים בדיוק את 2 התמורות הללו ועוד הרבה יותר: אלו ארונות מעוצבים שוברי שוויון אשר נעשה שימוש בהדפסה על זכוכית על מנת לספק תבנית דקורטיבית זו. בהתבונן בארונות, ניתן למצוא דלתות עם יצירות אמנות אהובות, איורים, גרפיקה ממוחשבת ומראות דלת קדמיות רחבות יריעה. כך תבחרו ארונות הזזה שיתאימו לביתכם באופן שיחדד את העיצוב הפנימי שלו.

בחרו גרפיקה ממוחשבת רצויה

בהיעדר גרפיקה ממוחשבת שאתם מעוניינים בה, ניתן לבחור מראה קדמית או להשאיר את דלת הארון בצבע חד גוני. גרפיקה ממוחשבת, או תמונה על הארון מחליפים טפטים ותמונות קיר. הם מיועדים בעיקר לחדרים בהם לא נתלו תמונות כאלו, והדייר מעוניין לחסוך גם על מקום לארון וגם על מקום לתמונה. בדרך זו, הוא למעשה מסדיר בחדר ארון שהוא תמונה. בחדר ארונות המוקף כולו בארונות – מכל 4 קירותיו, צורך זה הנו מהותי. בהינתן שהתכנון הוא בחירת צבע חד גוני, מומלץ לבחור אותו באמצעות הדמיית מחשב על מנת לוודא שהארון מתאים לעיצוב הקיים של החדר המדובר.

ארון הזזה זכוכית בעיצוב מודרני וחדשני עיצוב א ארון הזזה זכוכית לבן יוקרתי

בחרו בתשתית פרזול המתאימה לחדר

על אף שמבחינה פונקציונלית כל פרזול שתבחרו יתאים, יש בעיצוב הביתי מושג שנקרא “פרספקטיבה”, בו לא מודד מקצועי ולא מהנדס יכולים לפסוק, אלא רק אתם – בתור מי שמתכננים את העיצוב הפנימי של ביתכם. אם אתם רואים שהחדר שאתם מתכננים הוא מאד קטן, והידיות של הארון מאד גדולות, והוא מכיל גם מסגרת דלת עבה, הוא עשוי שלא להתאים לאותו חדר, ולהיפך. התאימו את הארון לגודל החדר, כך שכל רכיב פרזול שלו ייראה כמשתלב, ולא מבליט את עצמו מול יתר תכולת החדר. מומלץ להיעזר בהדמיית מחשב לשם בחירת ארונות הזזה מתאימים על פי קריטריון זה.

בחרו בתשתית אחסון המתאימה לצרכיכם

אחרי הכל יש שמשתמשים בארונות הזזה לאחסון מצעים בלבד, יש שישתמשו בו לאחסון בגדים מקופלים ומצעים ויש שישתמשו בו לאחסון כל סוגי הבגדים והמצעים, כולל בגדים תלויים על קולבים. בחרו בתשתית אחסון המתאימה להיקף אחסון הבגדים והמצעים שלכם. הקדישו מקום עיקרי לתכולת הבגדים והמצעים שמהווה את קבוצת הרוב שלכם, וליתר הקבוצות – הקדישו מדפים קטנים יותר.