טיפים לסידור הארון לקראת פסח

מעוניינים לסדר את הארון לקראת פסח באופן חסר תקדים, מבלי להחליף את הארון? קבלו את העצות הקטנות שלנו לסידור המטבח, בשילוב התקני פתרונות אחסון חכמים ושימושיים שיכניסו נופח עיצובי חדש למטבח וישביחו את תחושת הסדר שבתוכו. קבלו את העצות החמות לשנת 2018 לסידור מטבח לכבוד פסח באופן כזה שייצור יעילות, וייקח את רמת העיצוב מספר שלבים קדימה.

אחסון התבלינים והקפה בקופסאות מעוצבות ייעודיות

ניתן לרכוש קופסאות עם הכיתובים SALT, PEPPER, COFFEE, וכד’, גם בעברית. הקופסאות מעוצבות בסגנונות שונים, ומומלץ להתאימן למבנה וצבע הארון שלכם על מנת שהעיצוב אכן יהווה אבטיפוס רציני שישמש דוגמה גם את חבריכם ועמיתיכם בעתיד. אחסון התבלינים וערכות הקפה שלכם בקופסאות הללו מוריד מהעומס בארון,] מפחית מהמוצרים שיהיו נוכחים על המדפים, ויוצר לוגיסטיקה וארגון חסר תקדים המאפשר לכם להגיע בקלות לתבלינים שלכם בעת הצורך.

סידור הארון לקראת פסח

אחסון גידולים חקלאיים שונים במדפים מוגנים

החשש של כל משפחה באופן תדיר הוא מחדירת שממיות ומכרסמים עקב השארת מוצרים כמו תפוחי אדמה ובצלים בחוץ ולא במקרר. אלו פריטים שלא נהוג להכניס למקרר והם נשמרים בחוץ בכל בית בקירוב בו ביקרנו. לכן, לכבוד השנה החדשה, הומצאו להם מדפים מיוחדים השומרים עליהם סגורים: מדובר באותם מדפי-סל לאחסון המוצרים הללו בדרך כלל, אלא שהפעם יש דלת או מגירה בכל קומה, ורשת האחסון מוגנת באמצעות פלסטיק וזכוכית עם פתחי אוורור מצומצמים ביותר. כך, גם אתם יכולים לשים בחוץ את תפוחי האדמה, הבצלים והבטטות מבלי לחשוש ממכרסמים ומזיקים.

אחסון כפול בתוך הארון

לכל אחד יש במטבח ארון שהוא נוהג לבלגן אותו בשל עומס מוצרים. אלה בדרך כלל ארונות מחסן המשמשים לאחסון כל תכולת המזון המנוילן לבישול עתידי, כל תחולת התבלינים, כל תכולת אבקות המרק ותוספי הטעם וכד’. בשל כך שהמרכולים משווקים את המוצרים הללו בכמויות ולא בבודדים, נאלץ הצרכן הישראלי לצרוך עשרות יחידות כאלה בעל כורחו ולדחוס אותן לארון העמוס. במקום זאת, ניתן לרכוש מגירות ומיני- ארונות לאחסון בתוך הארונות הללו, ולחלק את הכבודה על פי סוג. כך, העומס בארון יפחת ותוכלו למצוא את מוצרי המזון שלכם ב-STORAGE בקלות.