אלו סוגי ארונות הזזה קיימים?

ארונות הזזה מעוצבים בשלל דרכים הגורמים לנו, כצרכנים, לתעדף אותם על פני ארונות אחרים. על מנת שנדע כיצד לקבוע את ארון ההזזה המושלם בביתנו, הוחלט לפרט על סוגי ארונות אשר יאפשרו לכם את הבחירה המושלמת והמתאימה ביותר לביתכם.

ארונות הזזה עם חגורה מעוצבת

ארונות הזזה אלו הם ארונות מבריקים, במעט המקרים מט, אשר במרכזם מוטמע מלבן דק עם עיצוב שונה. לדוגמה, בארון כחול כהה או שחור – מוטמע מלבן מרכזי לבן עם איורים והדפסות. ארון כזה מאפשר לכם ליהנות מעיצוב בוטיק אשר יחדד מאד את התפאורה הביתית ובעיקר את זו של החדר בו הוא מוצב. הארון יכול להיבחר כשהוא עם 2-3 דלתות או 4-6 דלתות.

ארון הזזה זכוכיתארונות הזזה בשילוב זכוכית שחורה

ארונות הזזה בלגיים

ארונות הזזה עם פרופיל בלגי שנראה כמו החלון הבלגי, אלא שבשונה ממנו – לא מדובר בפלטה של חלון אלא בפלטה בצבעים כהים. ניתן להזמין ארון אדום, כחול או שחור, כולם בצבעים כהים המספקים ברק לחדר ומספקים לו תבנית עיצוב מודרנית וחדישה.

ארונות הזזה גראפיים

ארון הזזה מסוג זה הוא ארון שיכול להחליף טפט קיר, ואם התמונה צבעונית, מוחשית ובעלת תוכן אמתי, אותו ארון יכול להחליף את התמונה שתלויה אצלכם בחדר. ארונות הזזה מעוצבים עם תמונה או גרפיקה מוסיפים המון עוצמה לדקורציה הביתית. המגוון רחב, וניתן לבחור בין ארון גראפי מופשט לארון גראפי עם תבנית עיצוב גיאומטרית, לבין ארון בו מוטמעות תמונות וציורים מוחשיים.

ארונות הזזה מחולקים

ארונות הזזה מעוצבים במגוון רב על אותו משטח! ניתן לחלק את הארון כך שדלת מסוימת תיצבע בצבע מסוים או תודפס בהדפסה מסוימת, וחלק אחר – בצבע ובהדפסה אחרות. ניתן להטמיע מראה חלקית על הארון, כשבחלקו האחר תוטמע גרפיקה ממוחשבת או תמונה מודפסת. ארונות הזזה מעוצבים בסגנונות אלו יוצרים בחדר מגוון רחב מאד של עיצובים, מגדילים את ספקטרום הצבעים בחדר ועל כן הופכים אותו לעוצמתי באופן חסר תקדים. ארון הזזה מחולק הוא אחד מהאייטמים המבוקשים ביותר בתחום ארונות ההזזה.

חלק מהארונות יכולים להיטמע בקיר

ישנם ארונות אשר ניתן להטמיע בקיר. הדבר מצריך קיר שכשיר לחציבה. זה יכול להיבדק על ידי נציג חברת ארונות הזזה מעוצבים. פעולה זו חוסכת לכם מקום בחדר ומאפשרת לרווח אותו ביחס למה שחולל הארון הקודם שהיה בו.