מיקום ארונות ילדים בחדר

ארונות ילדים מהווים את אחת התשתיות המרכזיות בחדרם. כיצד מומלץ למקם אותם? כאן תוכלו לקבל כמה טיפים בטיחותיים שגם ישמרו על זהותו העיצובית של החדר וגם ימנעו תקריות בטיחות בעת חיי השגרה שלהם בו. מומלץ לקרוא לפני שמזמינים ארונות ילדים.

מומלץ להפריד את אזור המיטה מאזור האחסון

הרכיב היחיד שעניינו הוא אחסון ונמצא ליד המיטה הוא שידת המיטה. כל אובייקט אחר כמו כוננית או ארון חייב להיות ממוקם רחוק ממנה על מנת למנוע חבטות במהלך השינה בלילה. כמו כן, הדבר יוצר סדר קוהרנטי בחדר ומאפשר ליהנות מאזור שינה ואזור אחסון בנפרד. גם בחדרים קטנים דוגלים בסידור זה ולא נמנעים מבעיות מקום וצפופות. את המיטה מצמידים לאחד הקירות ואת הארון לקיר המקביל. מנגד, ניתן לשים את הארון בקיר האנכי למיטה אך בפינה המרוחקת ממנה.

ארון הזזה מודפס של נסיכות ארון הזזה מעוצב לחדר ילדים ארון הזזה לחדר ילדים

מומלץ לבחור ארון גבוה

תתפלאו, אבל דווקא עבור ילדים קטנים, הארון הגבוה הוא הכי בטוח. מדוע? משום שארון סטודנטים בגובה 1.4 מ’ הוא הפיתוי מספר אחד לטיפוס וליצירת תקריות בטיחות בעטיו. כשהארון גבוה והקצה שלו צמוד לתקרה מראש אין אפשרות טיפוס והילד לא ידורבן לכך. ניתן להשתמש במדפים הגבוהים לאחסון של ההורים, למשל אחסון מצעים ובגדים מהעונה הנגדית.

מומלץ לבחור את הארון במחלקת ילדים בלבד

רק במחלקת ילדים תוכלו לבחור ארונות ילדים בטיחותיים, כאלה שמתאימים לשימושם. חלקי הפתיחה וההזזה לא יהיו חדים ויאפשרו לילדים שימוש בטוח. כמו כן, במקרה של ארונות ציר, הסבירות לקבל מכה מהציר האחורי שואפת נמוך מאד כאשר הבחירה נעשית במחלקת ילדים.

עיצוב וגיבוש ארונות ילדים

את גיבושו הסופי של ארון ילדים חשוב לעשות בחברת מומחים המתמחה בארונות. בחברה זו ניתן להגיע לדגמים מגוונים מאד של ארונות פתיחה והזזה המתאימים לחדרי ילדים. הארונות מתאימים למיקומים טיפוסיים בחדרי ילדים, רחוק מהמיטה ובפינות של החדר, ועל כן עוצבו ברוח זו. אם אתם מחפשים השלמת ארון ילדים לחדר שלכם, כאן תוכלו למצוא את המוצר המושלם שיגובש בו. איכות חסרת פשרות, עמידה בתקנים מערביים מחמירים ומינימום דאגה שלכם כהורים מתקריות בטיחות. בואו למצוא את ארונות הילדים שלכם בחברת מומחים!

א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.

נגישות