077-9977949  סניף ראשל”צ: 03-9628868

מהם היתרונות בארונות הזזה

ארונות הזזה מספקים למשתמש מגוון רחב של מעלות. לאלו מכם שמדמיינים את הארון חצוב בתוך קיר ואת הדלת שנראית כמו ציור על גביו, חשוב לציין כי השירות הזה אינו כלול בחברת ארונות. אם זהו החלום שלכם, אתם צריכים להזמין אליכם מהנדס בניין מוסמך לבדיקת היתכנות לחציבה בנכס שלכם. עלות שירותו של המהנדס אינה כלולה במחיר הארון ומהווה פרויקט שלכם, ושלכם בלבד. מי שאינו מתכונן לכך לא יוכל לחצוב את ארון ההזזה שלו ויצטרך להעמידו מלפני הקיר הקיים.

קצת על מידות ארונות ההזזה

עומקו של ארון הזזה תקני הוא 60 ס”מ ורוחבו של ארון עם זוג דלתות הזזה הוא 120 ס”מ. רוחב כל דלת הוא 60 ס”מ ולכן הסדרת ארון עם דלתות מרובות תחושב על פי מידה זו. גובה ארון ההזזה הוא כגובהו של קיר תקני של 2.5 מ’ בניכוי 10 ס”מ, כלומר 2.4 מ’. על כן, הארון מומלץ במיוחד למיקום בחדרים גדולים גם מבחינת משאבי שטח וגם מבחינת אסתטיקה ועיצוב.

 ארון הזזה זכוכית ארון הזזה זכוכית שחור לבן

עיצוב משובח ביותר לכל דירה

ישנן שתי דרכים להשביח עיצוב של ארון הזזה. הראשונה היא להציב פלטה חלקה כמו עץ מבוקע, או מראה. קל לזהות מהו היתרון בעיצוב זה. חובבי העץ והעיצוב העתיק נהנים משטח עץ ענק שמשלים את המוטיב המבוקש. מי שמתעניין במראת גוף מקבל את המוצר הכי מושלם שיכול לבקש, בגובה הדלת כולה. ואולם, אלו לא דרכי העיצוב היחידות. ניתן להשתמש בפלטת הארון ליצירת ויטראז’ים מעוצבים מרחיקי לכת: גרפיקות ממוחשבות, איורי אומן ואפילו תמונות מצולמות ברזולוציות ענקיות שנבחרו במיוחד לארונות אלה. בכך, הפלטה הקדמית נראית ממש כמו קנבס ענק שנתלה על הקיר.

עתודות אחסון ענקיות

רבות דובר על היקף האחסון האפשרי גם בקטנים שבארונות ההזזה, אבל עד שלא ראיתם את זה בעיניים לא תבינו במה מדובר. על קצה המזלג: מגירות הגרביים התחתונות שאפיינו ארונות פתיחה ייהפכו לנחלת העבר, כשבתוך הדלת עצמה יש לכם 2 תאי גרביים סגורים במרכז הארון. מתחתם – שדרת מדפים ומעליהם, שדרת מדפים עד לתקרה. למעשה, היקף המקום כל כך רב שאנשים רבים לא משתמשים במוצר רק לבגדים אלא גם לאחסון כלי עבודה ומצעים.

א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.

נגישות
גלילה לראש העמוד