המדריך לארון הכפרי

לא בכדי נאמר כי ארון כפרי הוא אחד האלמנטים החשובים שבהתוויית העיצוב הכפרי לבתיכם. הארון, שמשמש נדבך מרכזי בין בחדר שינה ובין בחדר מרכזי בבית כדוגמת הסלון, משפיע מאד על העיצוב הביתי, ולכן המעוניינים בבית בסגנון כפרי ודאי ישמחו לקבל הדרכה כיצד לגבש ארון כפרי שיכיל את כל הדרוש לאפקט שכזה.

 
גבשו את מראה דלתות הארון
 

לרוב, יהיו אלו דלתות עץ, אך בשונה מהעץ המייצג את העיר המודרנית לשעבר, מהמאות הקודמות, כאן מדובר בעץ שיוצר תחושה כפרית, שזה אומר שהגוון שלו יהיה בדרך כלל יותר כתום מאשר חום אדום, ואם בכל זאת תהיו מעוניינים בגוון החום אדום, אז רק עם חספוס, ולא פלטת עץ שנראית חלקה ויוצרת השתקפות, שכן זו תתאים יותר לעיצובים אורבניים. יחד עם זאת, אם תהיו מעוניינים לשלב אלמנטים חלקים ומשתקפים – יועצי עיצוב הפנים שבחנות הארונות ידעו מה לעשות על מנת לספק לכם זאת מבלי לפגום ברמתו של העיצוב הכפרי.

 
 

אפיינו כיצד ייראה פרזול הארון
 
הפרזול של הארון הכפרי יכיל בדרך כלל ידיות בעיצובים מיוחדים, ובעלי קונטקסט לסוג הארון, כמובן. כך למשל בארון הזזה לא יהיו כלל ידיות אלא מגרעות לשחרור הנצרה ודחיפת הדלת, ואם בכל זאת מחליטים לשים ידיות אז כמובן – רק ידיות טלסקופיות מזעריות שיאפשרו לדלת אחת לנוע מעל שכנתה בלי להיבלם על ידי הידית. כמובן שבארון פתיחה חופש בחירת הידיות הרבה יותר מורגש, ואז ניתן לשנות לידיות את הצורה, ולגבש צבע בהתאם למראה החדר. התאמת ידיות לארון היא אחת מהפעולות החשובות שהמעצב יעשה עבורכם.
 
תכננו מה יהיה הסידור הפנימי בתוך הארון
 
הסידור הפנימי צריך להיות מגובש בהתאם לתכנון שלכם. מומלץ שעוד בבית, לפני שתצאו לבחור את הארון – תתכננו את שיטת האחסון המועדפת עליכם. לדוגמה, במקרה של ארון בגדים – X מדפים, ו- Y תאי קולב, או במקרה של ארונות מטבח – X מדפים גבוהים ו- Y מדפים נמוכים. ידיעת שיטת האחסון מראש מסייעת לכם לחסוך לא מעט זמן התלבטות בבחירת אופן האחסון, וכמובן לא יוצרת מצב שתבחרו בחופזה סגנון אחסון שלא מתאים לחייכם השוטפים בבית.
 
להמלצות על ארונות בוטיק, והתוויית עיצובם אנא פנו למעצב הפנים שלכם!
א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.