10 יתרונות של ארונות הזזה וקיר

אם גם אתם תוהים מה יהיה הארון הבא שלכם, אנו ממליצים לבדוק היתכנות להתקנת ארון קיר. אם זהו ארון קיר שהוא גם ארון הזזה, אתם פוטרים את עצמכם משימוש בנפח בשביל שהארון יעבוד: הוא יעמוד כשהוא מוכמן בקיר, למעט הדלת הקדמית. כשתיגשו אליה, לא תצטרכו לפתוח, אלא רק להזיז. לבדיקת היתכנות להתקנת ארון מסוג כזה, יש להזמין נציג מחברת שיווק ארונות הזזה אשר יבחן האם ניתן לחצוב בקירות שלכם. הבית נמצא מתאים? מומלץ להבטיח לעצמכם ארון קיר בלי לחשוב פעמיים. בעלי ארונות קיר נהנים מהיתרונות הבאים.

חיסכון משמעותי במקום פנוי בחדר

כפי שציינו בפתיחת דברינו, ארון קיר חוסך לכם מקום פנוי. ארון הזזה מוטמע בקיר חוסך לכם מקום פנוי גם בעת השימוש בארון, שכן הדלת מוזזת ולא נפתחת. חיסכון כזה מגדיל את האטרקטיביות של החדרים, בייחוד הקוטנים והצפופים שבהם, מה שמאפשר לכם לגור בבית יותר איכותי ויותר נגיש מבחינת התנהלות. במידה ורק חדר אחד נמצא מתאים לחציבה מכל עברי קירותיו, מומלץ להתקין בו את כל ארונות הבית ולהכריז עליו כחדר ארונות.

ארון הזזה 3 דלתותעיצוב ארונות הזזה

חידוד עיצוב קירות החדר באופן חסר תקדים

פלטות של ארונות הזזה מעוצבים אינם כמו פלטות של ארונות מסוגים אחרים. הן מכילות תבניות דקורטיביות עשירות כמו מראות שקופות, זכוכית בצבעים בפורמט מבריק, אפשרות לשחק עם מבנה הזכוכית וליצור ניגודיות בין משטח מט למשטח מבריק, ואפילו לשלב צבעים שונים בעיצוב הזכוכית. כשבחדר מוטמעת פלטה מסוג זה – העיצוב שלו נעשה אטרקטיבי הרבה יותר מאשר בעבר.

פתרון טוב לכל מי שמחפש להטמיע בחדר מראת קיר ארוכה

מחפשים מראה גדולה לקיר? מחפשות מראה ענקית בסטודיו לריקוד? ארונות הזזה מעוצבים מביאים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים: 2-6 דלתות ענקיות הנפרסות על כל רוחב הקיר, וכאשר הן סגורות הן יוצרות מראה ענקית. חיוני לכל מי שנושא המראה חשוב מאד בחדרו או בסטודיו שלו.

גרפיקה ממוחשבת שיכולה לשמש ממש כמו טפט מעוצב

עם ארונות הזזה מוטמעים בקיר אתם לא צריכים להדביק טפטים. בעלי בתים רבים שמשפצים את חדרם קומפלט מחפשים באופן שבלוני את מעצב הארונות ולאחר מכן את מעצב הטפטים בקיר שאין בו ארון. למה להתנהל כך, כשאפשר להזמין ארון הזזה מודפס עם צורות גיאומטריות גראפיות שיגשימו בחדר שלכם בדיוק את מה שהטפט היה אמור להגשים: קיר צבעוני שנראה צבוע ומעוצב בשלל צבעים.

תמונה אומנותית מלאה המספקת תחליף לתמונות הקיר שלכם

תמיד התלוננתם שהחדר שלכם קטן, ואין בו מקום לתמונה, כי צריך להתקין מדפים או שידות חדשות? לא הבנתם כיצד חדר ארונות המוקף רק בהם – יכול אי פעם להכיל תמונה? ארון הזזה תמונה הוא בדיוק הפתרון עבורכם. שלא תטעו, לא מדובר על גרפיקה ממוחשבת רגילה או איור ילדים פשוט, אלא על יצירת אומנות שעשויה להיות מצולמת או מצוירת על ידי מאיירים מקצועיים. הארון סגור? יש לכם תמונת ענק על הקיר.

אפשרויות אחסון עצומות גם בארונות הזזה קטנים וזולים

עוד יתרון של ארונות הזזה הוא יתרון האחסון. שלא כמו ארונות פתיחה, המידוף בנוי בתחכום רב, המאפשר גם לבעלי ארון קטן לאחסן המון בגדים ללא צפיפות ודוחק. דמיינו מה ייתן לכם ארון הזזה גדול של 4-6 דלתות? מי שיודע כי יש לו המון בגדים אך הוא מעוניין בארון קטן וקומפקטי – ללא ספק יזדקק לארון הזזה.

אין התעסקות עם רכיבים חורקים כמו זיזים וצירים

סוף להתעסקות עם השמן על הדלת, וניגוב הזיזים החלודים. ארון הזזה אינו מכיל זיזים, ולמעשה אין בו בכלל חלקים שחשופים לחלודה. מסילות הארון עשויות אלומיניום אלחלד איכותי המאפשר הנעת דלת חלקה למשך עשרות שנים.

אין התעסקות עם כיוון דלת שהתעקמה או הונמכה

למותר לציין כי לא תצטרכו להתעסק עם דלת שיצאה מההברגה, הונמכה או התעקמה. ברגים של זיזים בארונות פתיחה – סופם להישחק. על ארונות הזזה אתם נהנים מדלת שתמיד תעבוד ותמיד תספק לכם בטיחות.

הזזה קלה של כל דלת, ללא התנגדות, עם אפשרות לנצור בכל נקודה

הדרך בה הונדסו דלתות ההזזה מתוחכמת ומאפשרת לכם גם לגרור בקלות, בלי להפעיל כוח, וגם לעצור את הדלת איפה שתרצו. שלא כמו בארון פתיחה, ארון קיר עם דלת הזזה נפתח ונסגר באופן ידידותי ביותר.

טריקה שקטה, אפשרות לסגירה בעוצמה ללא רעש

סגרתם את הדלת בטריקה? לא יישמע רעש. גם על הדלתות וגם על דפנות הארון מותקנים מעצורים שגם בולמים את העוצמה וגם גורמים לכך שהמפגש בין הדלת לדופן יסתיים ללא רעשים.