ארונות הזזה כל היתרונות

לארונות הזזה יתרונות רבים על פני ארונות אחרים. במאמר זה נמנה את העיקריים בהם. בשנים האחרונות קשה מאוד לראות את ארונות הדלתות הרגילים לאחר שארונות ההזזה תופסים כל חלל בחנויות הרהיטים, בתי המלאכה והנגריות. היתרונות הרבים של ארונות ההזזה, בתחום העיצוב, הבטיחות וההתייעלות הפכו אותם לא רק לאופנתיים ובעל אמירה אסתטית אלא גם לנוחים יותר לשימוש והפכו אותם לכלים של ממש בתחום הסדר והארגון בבית ובמשרד.
 

מעבר לנראות והאסתטיות הדרכים הרבות לייעול אורח החיים וסדר החיים באמצעות ארונות ההזזה מעניקים אלמנטים ואפשרויות רבות בתחום עיצוב פנים החללים מהסוגים השונים לקלות יותר לביצוע והרבה פחות מוגבלות. מעצבי פנים ואדרכלים רבים נוטים להמליץ על ארונות הזזה מעוצבים כעל פריטים אפקטיביים מכל הבחינות כתוצאה מהנישות והפתרונות הרבים שהם מביאים אל תחום עיצוב הפנים שהולך ועולה בעשור האחרון.

יתרון החלל – יותר נוחות יותר מקום

ארונות ההזזה מהווים יתרון משמעותי ביחס לארונות הדלתות הרגילים בשל יכולת הפתיחה השונה שלהם שאינה דורשת פינוי חלל או חלל פנוי לצורך הפתיחה לבדה. בנוסף, מאחר שארונות ההזזה אינם כוללים צירים בדרך כלל אלא מסילות בלבד, הבטיחותיות שלהם והשחיקה שלהם יורדת באופן משמעותי בשונה מארון הדלתות הקלאסי.

אפשרות לארגון וסידור נוח ויעיל יותר

ארון ההזזה מאפשר ארגון נוח ויעיל יותר של חפצים בשל אותו יתרון של מיקום בדיוק. היכולת לראות באופן יעיל, ישיר ונגיש יותר אל תוך הארון מאפשרת לנו לייעל את ארגון הארון ואת תהליך הארגון בפרט.

ארונות הזזה עם כל היתרונות
 

שינויים ואפשרויות עיצוב על פי דרישת הלקוח

בשונה מארונות קלאסיים, ארונות הזזה כוללים דרכים מגוונות יותר לעיצוב, שינוי והתאמה בהתאם לרצונו וטעמו האישי של הלקוח בין אם מבחינה עיצובית ובין אם מבחינה ארגונית.

 

אפשרויות הסבה והתאמה לכל צורך – צרכים משרדיים ופרטיים

ארונות הזזה ואפילו אלה הבסיסיים אינם דורשים התאמה מיוחדת לצרכים משרדיים וביתיים. אחד היתרונות היותר גדולים שלהם מאופיינים בהתאמתם לכל צורך כבר מהבסיס הראשוני שלהם. אלמנט ההזזה והמבט הישיר אל תוך עומק הארון מקיים את אותה היעילות הארגונית הנדרשת לבית ולמשרד.

יתרונות לחללים קטנים ומצומצמים

אחד הנושאים הקשים ביותר להתמודדות בחללים קטנים הוא נושא הצבת הארון. ארון ההזזה מקנה פתרון נוח בשל האפשרות להציב אותו גם בפינות פחות נוחות, כאשר מדובר בחללים קטנים כתוצאה מביטול הצורך בעוד לפחות 10 סנטימטרים של מקום לצורך פתיחת הדלת.

מענה לצרכים מגוונים בארון אחד ויחיד

מבנה ארונות ההזזה מאפשרים לנו להשמיש את אותו המוצר לצרכים השונים כתוצאה מהאפשרות ליצור בו נישות וחללים פתוחים וסגורים גם לפריטי לבוש, גם לפריטי טקסטיל, עזרים שונים, כלי בית וכיוצא באלה.

היתרון הבטיחותי – דלת ננעלת ודלתות עם מעצור לארון

ניתן להתקין בארון ההזזה נעילה בטיחותית שתמנע את פתיחתו או לחילופין את סגירתו גם כמענה לצרכים של נוחות וגם כמענה לצרכים של בטיחות.

ארונות הזזה לילדים – בטיחות ילדים

דלת הנסגרת על האצבעות בא לידי ביטוי כאחת התאונות השכיחות ביותר בבית, סוגר של חדר ארונות יגביר את רמת הבטיחות הנדרשת וייצור אפשרות לבקרת הורים איכותית ויעילה יותר.
א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.