טרנדים לעיצוב ארונות 2022

עיצובי ארונות 2022 מכילים מספר אסכולות דקורטיביות מהקלאסית ועד המודרנית, ומגישות מסורתיות על בסיס דלתות פתיחה לגישות חדשניות יותר, אשר חלקן ממש תולדה של השנים האחרונות וחלקן חזרו אלינו עם מתיחת פנים בטוויסט עכשווי לאחר 10-20 שנות הפסקה. הכירו כיצד מעצבים ארונות בשנת 2022, ומדוע כדאי לכם יותר מכל לשדרג את הארון אם לא עשיתם זאת ב- 5-10 שנים האחרונות על מנת שהעיצוב בבית ייראה מעודכן ושייך לעידן הנוכחי.

עיצוב ארונות הזזהארונות קלאסיים

בניגוד למה שחושבים, ארונות איטלקיים, ויקטוריאניים או בנוסח עיצוב פרובנס הם רק חלק קטן מהדגמים שניתן למצוא. ישנם גם ארונות ללא דלתות עם דפנות המעוצבים בנוסחים קלאסיים, וחלקם אף אינם ארונות מלבניים אלא בעלי צורות אחרות. עוד באותו עניין: פרזול הארונות השתנה ללא היכר. בעוד אשר בעבר הייתם צריכים להסתמך על פרזול פלסטיק שביר או פרזול ברזל שעלול להפוך לחלוד, כיום ניתן למצוא ידיות אלומיניום, צירים מנירוסטה ואפילו רכיבי ברזל מגולוון החסין מצבירת חלודה.

ארונות מודרניים

ארונות חדשניים בעיצובים שונים – החל מארונות כסופים בעיצוב דור העתיד, וכלה בארונות לבנים בעיצוב הייטק. החל מארונות חד תאיים ועד ארונות של 2-5 פתחים המכסים קירות שלמים לשם אחסון תכולת הביגוד שלכם. ארונות מודרניים משרים בבית אווירה קסומה ואותנטית של עתידנות וחדשנות בגוונים בהירים נוטים ללבן או כהים הנוטים לכסוף/שחור.

עיצוב ארונותארונות בסגנון העבר – בעיצובים חדשניים

כוורות מדפים שעוצבו בנוסח שנות התשעים היו ברובן כוורות פלסטיק בגוונים בהירים כמו לבן או תכלת/ירוק. כיום, הכוורות הללו חזרו לאופנה ובגדול! הן שימשו בעיקר כמדפים לאחסון טובין קטנים, וכיום – ניתן למצוא אותן עם התאים המוארכים המיועדים לאחסון בגדים. כמובן שניתן להזמין כוורות בשלל עיצובים ומשלל חומרי ייצור – מפלסטיק ועד עץ ומתכות שונות.
 
ארונות הזזה – הגיעו אלינו אף הם מן העבר, עם שינויים מאד מרעננים: ניתן להזמין דלת מודפסת עם דיוקן שיכול להחליף את תמונת הקיר! לאלו שמסתפקים בארון צנוע יותר, ניתן לספק ארון עם דלת הזזה שהיא מראה, או ארון בעל גוון אחיד בפורמט פשוט, אך בעיצוב חדשני המתאים לתקופתנו אנו.
 
מידע נרחב על טרנדים לעיצוב ארונות 2022 ניתן למצוא באתר שלנו!
א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.