חדרי ארונות מעוצבים ונוחים מחברת ארונות מקצועית

מתעניינים בעיצוב חדרי ארונות? בחברת ארונות מקצועית תוכלו לקבל את כל המידע על עיצוב חדר ייחודי זה. חדר הארונות הוא חדר האחסון הביתי. בבתים רבים בהם חדרי המגורים קטנים, מחליטים לאמץ אסטרטגיה זו ולבנות חדר מרובה ארונות לשימוש כלל הדיירים. כיצד מתכננים חדר שכזה? אלו ארונות חשוב שיהיו בו? להלן כל המידע שצריך להכיר אודות חדרי ארונות.

אופציית תכנון מס’ 1: ארונות פתיחה

בשיטה זו פורסים ארונות פתיחה במרחקים רחבים אחד מהשני שיאפשרו פתיחה מלאה של הדלתות. כמו כן, פורסים אותם גם אנכית ומול ארונות אחרים על מנת לעבות את כל הקיר בארונות אלה. מי שיכול לשלב קבלן חציבות שיחצוב לכם חדרי ארונות (בהתאם למפרט מידות שנשלח לכם) מספק לעצמו יתרון משמעותי של ריווח המקום, אבל גם למי שלא עושה כן ישנו יתרון, שכן אז החלק העליון של הארון הופך למעין מדף אחסון נוסף. ניתן להזמין ארון קיר 2.4 מ’ או ארון בגובה סטנדרטי של 2 מטרים. ההמלצה היא להקפיד על אחידות הגובה בשביל לכונן בחדר עיצוב אחיד.

ארון הזזה זכוכית בעיצוב מודרני וחדשני עיצוב א ארון הזזה זכוכית לבן יוקרתי

אופציית תכנון מס’ 2: ארונות הזזה

בשיטה זו פורסים ברחבי כל קיר ארון הזזה המתאים לגודלו. התנאי לכך שבכל קיר יהיה ארון הזזה הוא רוחב של 120 ס”מ, כלומר מטר ועשרים. במידה ואחד הקירות קטן מכך ניתן להטמיע שם מידוף פתוח כוורתי מעוצב לצד ארונות ההזזה שישמשו בקירות הרחבים. ארונות הזזה יכולים לנוע מ- 2 ל- 4 דלתות, כאשר ארון הזזה של 4 דלתות משתרע לרוחב של 240 ס”מ, ארון הזזה של 3 דלתות ניחן ב- 180 ס”מ וארון הזזה 2 דלתות הנו 120 ס”מ, והוא הקטן שבארונות ההזזה. חדרי ארונות מסוג זה מבוססים על ארון קיר 2.4 מ’ שמגיע כמעט עד התקרה. ההמלצה היא להזמין קבלן חציבות שיחצוב את הארונות אם הדבר אפשרי, בהתאם למפרט מידות שיימסר לו על ידי חברתנו.

אופציית תכנון מס’ 3: מידוף פתוח

כמובן שמידוף פתוח היה ונשאר שיטת התכנון הפופולארית ביותר עבור חדרי ארונות. מומלץ לחצוב את המידוף הפתוח בקיר אך ניתן גם להטמיע אותו כמו שהוא. מדובר על ארונות גדולים שבמקום דלתות יש להם מדפי כוורת. אי נוכחות הדלתות חוסכת מקום ומאפשרת לכם לגשת למדפים בצורה יעילה. בחברת א.א ארונות תוכלו להתעדכן אודות מידוף פתוח מעוצב עבור חדרי ארונות!

א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.