חדרי ארונות מן המעלה הראשונה עם ארונות מעוצבים

חדרי ארונות משמשים לריכוז כלל תכולת האחסון שלכם במקום אחד. במציאות של בתי מגורים עם חדרים קטנים, זו ברירת המחדל הטובה ביותר לדעתם של לא מעט דיירים ובצדק רב. ארון הוא מוצר שעוביו נע בין 54 ל- 60 ס”מ ולא תמיד ניתן לחצוב אותו. המשמעות היא מגורים בחדר בו נגרעים עשרות ס”מ של שטח פנוי והפתרון לכך מצוי בחדר ארונות. להלן מספר המלצות שלנו לבנייתו באופן מקצועי ומותאם אישית עבורכם.

ערכו בדיקה אם ניתן לחצוב בחדרי הבית שלכם

בדיקה זו, כמו גם ביצוע הפעולה עצמה, לא כלולה בשירות חברת הארונות. מומלץ לחבור לקבלן מורשה שיבצע משימה זו עבורכם. כאשר אתם עושים זאת, קשרו אותו עמנו ואנו ננחה אותו לגבי מידות חציבה לארונות פתיחה, מדפים פתוחים או ארונות הזזה, בהתאם למה שתבחרו. לכן, סדר הפעולות הנכון מבחינתכם בעת תכנון חדרי ארונות, הוא קודם כל לבחור את הארונות בחברת הארונות שישמשו כפתרונות אחסון פוטנציאליים בביתכם.

ארון הזזה זכוכית בעיצוב מודרני וחדשני עיצוב א ארון הזזה זכוכית לבן יוקרתי

אפשרויות בחירת ארונות עבור חדרי ארונות

ניתן לבחור 3 סוגי ארונות, ובדרך כלל מטמיעים בחדר 2 מתוכם. האפשרויות הן ארונות פתיחה, ארונות הזזה וארונות מידוף פתוח. בדרך כלל נהוג לשלב או ארונות הזזה ומידוף פתוח או ארונות פתיחה ולצידם מדפים פתוחים. הבחירה נעשית באמצעות הדמיית מחשב ייחודית עבור חדרי ארונות מטעמה של חברת ארונות מקצועית. בבחירתכם, חשוב לשים לב לא רק לנתונים הנדסיים של כל ארון אלא גם למראהו העיצובי, לפלטה הקדמית, לזכוכיות ולעצים השונים המרכיבים אותו וכמובן לבחור במידת הגובה המתאימה לכם: 2 מ’ סטנדרטיים או ארונות קיר בגובה 2.4 מ’.

סדר הפעולות בכינון חדרי ארונות

אם החלטתם לחצוב והקבלן שלכם אישר שזה ניתן לביצוע, יש להתחיל משם. לאחר מכן, יש להזמין את נציגי ההתקנה שלנו שיגיעו עם הארונות, ירכיבו אותם ויטמיעו אותם במגרעות החציבה שנפערו בקירותיכם. במידה והחלטתם שלא לחצוב, הם יניחו אותם מלפני הקירות שאתם מבקשים שהם ימוקמו.

ארונות לחדרי ארונות בא.א. ארונות – הבחירה המושלמת

בחברת א.א ארונות מתמחים בבנייה ובתכנון של ארונות עבור חדרי ארונות ביתיים. החברה מבצעת עבור לקוחותיה יישום מלא של כל סוגי הארונות, והטמעתם בחדרי ארונות ביתיים. שיטה זו הוכיחה את עצמה במועדפת לדעתם של דיירים רבים בהשוואה לארונות אישיים בכל חדר. בואו להסדיר בבתיכם חדרי ארונות וליהנות מכל היתרונות של אחסון נוח ומקצועי!

א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.