חדרי ארונות לאחסון ביתי - ארונות מעוצבים ופרקטיים

גרים בבתים עם חדרים קטנים? יש לנו פתרון בשבילכם לגבי מיקום הארונות. חדר הארונות מאפשר לכם לפסוח את הקמתו בחדר שלכם וריכוז שטח האחסון בחדר אחד. הסידור מתאים לא רק למשפחות אלא גם לרווקים. כפי שנהוג להקים חדר עבודה בנפרד מחדר השינה, כיום יותר ויותר דיירים נוהגים למקם גם את הארון בחדר נפרד ובכך לאפשר לעצמם לייף-סטייל ייחודי בכל ממקום בבית. מהן התכונות הנדרשות מחדר ארונות? אלו המלצות בתחום השיפוץ המקדים כדאי ליישם? בואו ללמוד אודות חדרי הארונות הנוחים והמדוגמים ביותר שניתן לבקש בבית.

מיקומו המומלץ של החדר

חדרי ארונות מומלץ למקם באזורים המאפשרים חציבה בקירות. לשם כך, עליכם לעשות שתי פעולות לפני הרכישה: להזמין אליכם קבלן שיפוצים רשום המתמחה בחציבות ולקשר אותו איתנו. אנחנו ניתן לו את מפרט המידות של הארונות שאתם מבקשים לקנות והוא יבחן באיזה חדר ניתן לבצע את החציבות, אם בכלל. במידה ויימצא חדר בו ניתן לחצוב במידות המבוקשות, מומלץ ששם ירוכזו הארונות. משמעות המהלך היא חוסר צפיפות, שבמקומה תיהנו מדלתות ארון מרווחות.

ארון הזזה זכוכית בעיצוב מודרני וחדשני עיצוב א ארון הזזה זכוכית לבן יוקרתי

אפשרויות תכנוניות עבור חדרי ארונות

ההמלצה היא לבסס חדרי ארונות על נישות פתיחה או הזזה. לצידן, כדאי לשלב מידוף פתוח ללא דלתות עם גישה מהירה שלכם לתכולות. ארונות הזזה בדרך כלל ניחנים בעיצוב קדמי מזכוכית מודפסת עם ויטרז’ים, או בעיצוב דלתות עץ. ארונות פתיחה בדרך כלל מבססים את העיצוב שלהם על הפרזול, כלומר הידיות ומסגרת הדלתות או על נישה מודרנית שטוחה ללא פרזול, בה לפלטת הפתיחה ישנו מראה ייחודי.

אחברת ארונות מקצועית תספק לכם את ההתאמה הפרקטית והעיצובית המושלמת

כלקוחות חברת ארונות, תוכלו ליהנות מכל הקשור לבחירה מקצועית וחכמה. החל מפרטים שיימסרו לקבלן החציבות שלכם ועד לבחירה מושלמת של ארונות הפתיחה וההזזה בפאן העיצובי והפרקטי. נציגי החברה יסייעו לכם במימוש הארונות האיכותיים ביותר עבור חדרי ארונות, שיתרמו רבות למטרות האחסון שלכם. את הארונות ניתן להתחיל לתכנן באמצעות הדמיית המחשב של החברה, ולשוחח עם נציגיה אודות שינויי מימד, קונסולות אחסון פנימיות וכד’, שיווסתו את הארון כמי שיתאים לחדר הארונות עליו אתם עמלים. חדרי ארונות בונים באופן מקצועי או שלא בונים אותם בכלל, ואת הפרויקט חשוב לממש באמצעות חברת ארונות מנוסה ומקצועית אשר תסייע לכם במימוש מלא של פתרונות האחסון שלכם, מרמת העיצוב ועד נישות האחסון הפנימיות בכל ארון.