077-9977949  סניף ראשל”צ: 03-9628868

התאמת ארון בגדים לחדר שינה

אחד האתגרים המשמעותיים ביותר בעיצוב חדרי שינה הוא התאמת הארון. במאמר זה נסקור עבורכם מספר דגמי ארונות המתאימים עבור חדרי שינה. הבחירה שלכם תהיה קלה ופשוטה מאד כשמדובר על ארונות, היות והמאמר יתאים אותם למצבכם ויסייע לכם לגבש את המוצר שהכי מתאים לחדר המגורים שלכם.

חדר שינה למגורי יחיד

בחדר שינה בו מתגורר אדם יחיד מומלץ לבחור בארון סטודנטים. הארון אינו מתאים לילדים. גובה הארון הנו 1.4 מ’ ועומקו 54 ס”מ. הרוחב הצפוי הנו כ- 60 ס”מ. ארון זה מכיל זוג דלתות כאשר בדלת אחת ניתן לקפל בגדים ובדלת שנייה לתלות חליפות. בתחתית הארון ישנן מספר מגירות להצבת גרביים.

ארון הזזה זכוכית  ארונות הזזה מודרניים משולבי זכוכית

חדר שינה למגורי זוג

כזוג, תצטרכו ארון בגדים לחדר שינה בהיקף גדול. כאן, אנו מאפיינים את העומק ב- 57 ס”מ ואת הגובה ב- 2 מ’ לארון פתיחה. בארונות הזזה, העומק הנו 60 ס”מ והגובה 2.4 מ’. בארונות פתיחה, הדלתות יהיו לרוב 4 במספר עבור רוחב של 120-140 ס”מ ובארונות הזזה זוג דלתות יתפוס לכם רוחב של 120 ס”מ. שטח האחסון זהה בשני הארונות, היות ולארון ההזזה יש תוספת של 40 ס”מ גובה לאחסון נרחב יותר בכל עמודה. באשר לעיצוב, ארון הזזה מבוסס בעיקרו על ויטראז’ים צבעוניים וארון פתיחה מבוסס על ידיות מעוצבות עם פיתוחי מתכת מגוונים בצורה ובגוון.

פריסת התאים בארונות לחדרי שינה

ניתן ליהנות ממגוון רחב של פריסות בתוך התאים. תא הגרביים יכול להיות בתחתית הארון כפי שקורה בדרך כלל בדגמי פתיחה ובמרכז הדלת כפי שקורה בדרך כגלל בארונות הזזה. ניתן לשנות את גודל התאים התחתונים או העליונים על פי תכנונכם או לקבל ארון עם חריטות עץ עגולות המאפשרות את שינוי הגובה בעצמכם באופן ידני.

בחירה מעשית של ארונות לחדרי שינה

את בחירתו של ארון הזזה או פתיחה לחדר שינה מומלץ ליישם באמצעות הדמיית מחשב של חברת מומחים לעיצוב ארונות ביתיים. הבחירה הנה אתגר קל כשמדובר על חברה זו, היות ובהדמיית המחשב ניתן למצוא דגמים רבים של ארונות בעיצובים שונים להשלמת מראהו של כל חדר שינה בקלות ובפשטות רבה.

א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.

נגישות
גלילה לראש העמוד