הטרנדים והסגנונות העכשוויים של 2024 בעולם ארונות ההזזה

ארונות הזזה חדישים משנת 2024 מחכים רק לכם באולמות התצוגה! הארונות מכילים את כל העיצובים והגרפיקות החדשות ואת פתרונות האחסון הייעודיים ביותר לכל מטרה: לחדר שלכם, לחדר האמבטיה, לסלון, לחדרי הילדים והנוער, ועוד.

ארון הזזה רחב

כיום, כל פתרונות העיצוב המשמעותיים מגיעים בגדלים גדולים, וכך קורה גם בתחום כמו ארונות הזזה. ניתן לרכוש ארונות הזזה ענקיים בני 4-6 דלתות וליהנות מקיר מלא, ממודף וכמובן מעוצב למשעי הן כשהדלת פתוחה והיא כאשר היא מוגפת.

ארון הזזה זכוכיתארון הזזה 3 דלתות

ארון הזזה עם חגורת עיצוב

הארון מכיל 2 תבניות עיצוב, אחת על החלק העיקרי ואחת במלבן צר במרכזו. ניתן להציב בחגורת המלבן הזו מראה, עיצוב מבריק שאינו מראה, או עיצוב מט עם גרפיקה ממוחשבת וצבעונית. בחלק העיקרי של הארון יופיע עיצוב אחר, לרוב מבריק, אך ניתן למצוא גם ארונות מט בסגנון זה. ארונות הזזה מעוצבים אלו משמשים הן את חובבי העיצוב והן את מי שמעוניין במראת קיר קטנה לראש או לעיניים בלבד.

ארון הזזה בסגנון פרופיל בלגי

ארון הזזה המחולק למשבצות ובניהן מוטמעים פרופילים מעץ או מאלומיניום. הארון אינו שקוף כמו החלון, אלא מעוטר בצבעים כהים כמו שחור, כחול ואדום חזק. ארון זה מתאים לשילוב בחדר אשר זוהי מתכונת העיצוב שלו, אך גם בחדר שאין בו פרופילים בלגיים הוא עשוי להתאים, אם בוחרים שילוב צבעים נכון אשר מתאים למה שיש בחדר ברגע זה.

ארון הזזה גראפי מלא

ארונות הזזה מעוצבים אלו עשויים להכיל גרפיקה ממוחשבת גיאומטרית, גרפיקה מצוירת מונפשת ואפילו תמונה עם תוכן מלא שתתפקד ממש כמו תמונת קיר רגילה. ארונות הזזה מעוצבים אלו חיוניים לאוהבי האומנות הפלסטית, וגם למי שמעוניינים לעצב מחדש את ביתם באופן אופטימאלי בלי להדביק טפט או להטמיע בקיר תמונה נפרדת. ארון כזה חוסך לכם את המקום לתמונות, שכן הדופן שלו יש גם ארון וגם תמונה, מה שמאפשר לכם להטביע בקירות הפנויים עזרי אחסון אחרים וחיוניים כמו מדפים ושידות עליונות. ארון זה יכול להיות מעוצב מלא על כל הדלתות, או עם עיצוב מחולק, בו כל דלת מקבלת תמונה/גרפיקה אחרת. ארון הזזה מעוצב בסגנון זה עשוי להשתלב בהצלחה בכל החדרים, בכל סגנונות העיצוב.

א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.