ארונות פתיחה מעוצבים בהתאמה אישית

מהם ארונות פתיחה ומדוע חשוב מאד לדעת כיצד לרכוש אותם? ארונות פתיחה הנם בעלי דלתות ציר. בשונה מארונות הזזה, הדלתות אינן מוזזות ימינה ושמאלה אלא נפתחות על צירן כמו ברוב רחבות הכניסה לבתי מגורים. אלו סוגי ארונות פתיחה ניתן לרכוש כיום? הכירו את התחום שחשוב לכל בעל בית לפני קביעת תשתית האחסון הייעודית למשכנו.

מפרט מידות אופייני לארונות פתיחה

ארונות פתיחה מבוססים על יחידות רוחב של 80 ס”מ. בעוד ארון לאדם אחד, המכיל זוג תאים לקיפול ולתלייה הנו בעל רוחב 80 ס”מ, ארון 4 דלתות המשמש זוג יהיה בדרך כלל ברוחב 160 ס”מ, וארון 6 דלתות לקבוצות גדולות או לחדר ארונות יהיה 240 ס”מ רוחב, וכד’. מבחינת גובה, ניתן לבחור בין גובה סטנדרטי של 2 מ’ לבין גובה של ארון קיר המתנשא ל- 2.4 מ’. היות וגובהו של קיר תקני הנו 2.45 מ’ יש 5 ס”מ לאחסון מוסלק של תכולה דקה על גבי הארון. מידת העומק של ארון בעל רוחב 80 ס”מ תהיה בדרך כלל 54 ס”מ. לעומת זאת, מידת העומק של ארון עם רוחב של 160+ ס”מ תהיה כמעט תמיד 57 ס”מ.

ארון הזזה זכוכית בעיצוב מודרני וחדשני ארונות הזזה בשילוב זכוכית מודפסת ארון הזזה זכוכית לבן יוקרתי

אפשרויות ועיצוב עבור ארונות פתיחה

עיצוב מפורזל – עיצוב שמוכתב על ידי הפרזול, כלומר מסגרות הדלתות וידיות הפתיחה. זהו ארון שניתן לבסס בו פרזול עץ או מתכת על פי מה שהכי מתאים לכם. הרעיון הוא ליצור מערך עיצוב רב שכבתי של מסגרת, פלטה עיקרית וידית מעליהן.
עיצוב מודרני – ארונות פתיחה דקים שלא מכילים ידיות פתיחה. היא מתבצעת על ידי דלתות קפיץ בלחץ או באמצעות מגרעת תחתונה שבאמצעותה ניתן לפתוח את הדלת מלמטה. ארון זה ניחן במינימליזם שכבתי ועל כן הוא מתאים מאד לחזות העיצוב המודרנית העכשווית, אשר מבוססת רובה ככולה על טכניקה זו.

בחירה מעשית של ארונות פתיחה

ארונות פתיחה מומלץ לממש בחברת מעצבים המתמחה בארונות באופן בלעדי. בדרך זו תוכלו ליהנות מהעיצוב המשובח ביותר וגם מתשתית האחסון הפנימית המתאימה לכם ביותר, החל ממדפים פתוחים ועד מגירות סגורות בתוך הארון. בשונה מחנויות של רשתות שיווק, בחנות פרטית ניתן לשנות מפרט אחסון בהתאמה ללקוח, ובכך להדק את טיבה עבורו על הצד הטוב ביותר. זהו שירות שכל בעל ארון שעומד להיפרד מלא מעט משאבים בשבילו היה רוצה לקבל לכן, חברת מומחים עבור ארונות פתיחה ביתיים היא הכתובת הכי מומלצת לכל קניין.

א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.