ארונות פתיחה מותאמים אישית - כך תעשו זאת נכון

ארונות פתיחה הם ארונות עם דלתות ציר. בשונה מארונות הזזה, אלו ארונות שניתן לפתוח אותם כשהדלתות בתשעים מעלות ולסגור כשהן מקבילות לקיר. כיצד בוחרים בימינו ארונות מהסוג הזה? מהן אפשרויות העיצוב? מאלו תאי אחסון ניתן ליהנות? בואו ללמוד הכל על ארונות פתיחה עכשוויים ובחרו את המוצר המתאים ביותר לחדר הרלוונטי.

עיצובי ארונות פתיחה

התמורות החדשות בתחום העיצוב הן 2: עיצוב על בסיס פרזול או עיצוב שטוח. עיצוב על בסיס פרזול הוא עיצוב אשר מבוסס על מסגרות עץ או מתכת מסביב לכל דלת וכמובן על ידית פתיחה בגוון של המסגרת, על פי רוב. טכניקת עיצוב זו משרישה את הדקורציה הקלאסית, בה נהוג להפריד בין הפלטה העיקרית לבין הפרזול. בשונה מכך, בארון מודרני מה שהולך הוא העיצוב השטוח, נטול הידיות, בו הפתיחה מתבצעת באמצעות מגרעת תחתונה עבור כל דלת בנפרד. בשתי תמורות העיצוב ניתן לממש את התכנון על בסיס גוון בהיר או כהה לבחירתכם, ובמגוון רחב של מרקמי עיצוב, מבריקים, מט ואחרים.

ארון הזזה זכוכית בעיצוב מודרני וחדשני עיצוב א ארון הזזה זכוכית לבן יוקרתי

תכנון שדרת האחסון בארונות הפתיחה

שדרות האחסון בארונות הפתיחה עשויות להתהוות כדלקמן: או שיש מדפים פתוחים מבעד לדלת, שנועדו לקיפול בגדים, או שהתא רציף עם מוט תלייה המאפשר לתלות חליפות על קולבים. אפשרות נוספת היא תאי מגירה, שבימינו כבר לא בהכרח בחלק התחתון של הארון אלא גם במרכזו. תאים אלה מיועדים בעיקרם לאחסון גרביים.

הכרת מידות ארונות הפתיחה

ארונות פתיחה לרווקים המבוססים על 2 דלתות, אחת לקיפול וגרביים והשנייה לתלייה, הנם במידות 80 ס”מ רוחב ו- 2 מ’ גובה, כמו כן – 54 ס”מ עומק. ארונות פתיחה לזוגות ולמספר משתתפים של 3-4 ארונות ומעלה, ניחנים ב- 57 ס”מ עומק ולרוב ב- 2.4 מ’ גובה. רוחב הארון נקבע על פי כמות הדלתות. 4 דלתות מתכנסות ל- 160 ס”מ, 6 דלתות ל- 240 ס”מ וכד’.

רכישה מומלצת של ארונות פתיחה

ארונות פתיחה מומלץ לרכוש בחברת מומחים לארונות. חברת א.א ארונות, למשל, מתמ חה בכל סוגי הארונות בכלל סגנונות העיצוב. מומחי החברה יוכלו לסייע לכם לגבש ארון הן דרך האינטרנט באמצעות הדמיית מחשב והן באולמות התצוגה. הארונות של החברה עשויים מחומרי ייצור שנבדקו היטב ומשמשים את מיטב תעשיית האחסון. אשר על כן, הם מחזיקים מעמד למשך שנים רבות ללא צורך בהחלפתם. בואו להתחדש בפתרונות אחסון מן המעלה הראשונה!

א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.