ארונות מעוצבים לחדרי הבית השונים – המלצות תכנוניות

ארונות מעוצבים הם פתרונות האחסון המושלמים הן בחדרי ארונות והן בחדרי שינה ומגורים. במאמר שלפניכם תוכלו להיחשף לתמורות שונות בתחום זה שהנן רלוונטיות לימים אלה ולהחליט על רכישת דגם מושלם שיספק לכם את חוויית העיצוב המתאימה ביותר ואת החוויה הדקורטיבית שהייתם רוצים לראות מתממשת בבתיכם.

ארונות הזזה מעוצבים מגוונים לכל סוגי החדרים

ארונות מעוצבים עם דלתות הזזה ניתן לממש במספר דרכים. ראשית כל, ארונות מעץ. ארונות אלו ניחנים בצבעי עץ, שחלקם מלאים ללא גוון נוסף וחלקם מכילים אלמנטים של הלבנה או ביקוע בשביל להוסיף שכבה נוספת לעץ שלכם ולהפוך אותו לדמוי גזע טבעי. שנית, ניתן לרכוש ארונות מעוצבים מזכוכית. חלק מאותם ארונות מבוססים על מראת קיר וחלקם על הדפסות של גרפיקות, איורים, תמונות וצבעים חדגוניים שונים.

ארון הזזה זכוכית בעיצוב מודרני וחדשני עיצוב א ארון הזזה זכוכית לבן יוקרתי

ארונות פתיחה דקורטיביים בעלי מראה מיוחד

ארונות פתיחה ניתן לגבש עם ידיות או בלעדיהן. מסתבר שזו לא רק פונקציונאליות אלא גם נדבך עיצובי חשוב. ללא ידיות, הארון למעשה ניחן בעיצוב מודרני ונפתח מלמטה או באמצעות קפיצים פנימיים לכל דלת. עם ידיות, ארונות מעוצבים באופן רב שכבתי ועל כן מתאימים יותר לעיצוב העתיק והקלאסי של פעם. ניתן לבחור ארונות פתיחה של 2 דלתות לרווקים או 3-4 דלתות לזוגות ומשפחות.

מידות הארונות השונים שניתן לרכוש

ארון הזזה: לרוב, הוא יהיה ארון קיר 2.4 מ’ אך ניתן לבחור גם ארון נמוך מהקיר בגובה 2 מ’. מנידת העומק היא 60 ס”מ ומידת הרוחב נעה בקפיצות של 60 ס”מ על כל דלת. לכן, זו זוג דלתות יהיה ניחן ב- 120 ס”מ, ושלישיית דלתות ב- 180 ס”מ.
ארון פתיחה: לרוב הוא יהיה ארון נמוך בעלי גובה של 2 מ’, אך ניתן לרכוש גם גרסה צמודת קיר מלאה של 2.4. עומקו של ארון פתיחה קטן 2 דלתות יהיה 54 ס”מ ושל ארון פתיחה גדול 57 ס”מ. ארונות מעוצבים עם דלתות פתיחה נקבעים במידת הרוחב על פי 80 ס”מ לזוג דלתות. ארון פתיחה קטן יהיה עם רוחב 80 ס”מ וארון גדול של 4 דלתות ברוחב 160 ס”מ

רכישה מעשית של ארונות מעוצבים

ארונות מעוצבים מומלץ לבחור בחנות פרטית המתמחה בייבוא ארונות ומציגה את מיטב הדוגמאות בהדמיית מחשב שלא מצריכה יציאה מהבית. הרכישה קלה ומקצועית כאחת ותוביל להטמעת ארון המתאים לעיצוב ולסוג השימוש המיועד עבורו. פנו למומחים של א.א ארונות בע”מ והתחדשו בארון חדש!

א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.