ארונות מעוצבים באופן מלוטש במיוחד בהתאמה לבתיכם

לא יהיה זה סוד לומר כי אחד התחומים המרתקים כיום בצריכה הביתית הוא הארונות. ארונות הם לא עוד פתרונות אחסון, אלא פתרונות האחסון ב- ה”א הידיעה. הם משתכללים משנה לשנה ולא רק בכמות ובהיקף הטמעת תאי האחסון אלא גם מעצם עיצוב התשתית עצמה כמוצר דקורטיבי. ניתן לעצב ארונות במגוון רחב מ אד של דרכים ומכאן המינוח “ארונות מעוצבים”. מהן האפשרויות שלכם? הכירו את הדרכים לשדרג את מראה הבית כולו באמצעות ארונות מעוצבים שלעולם לא יישכחו!

ארונות פתיחה מעוצבים בשיטות שונות

ניתן לעצב ארון פתיחה על בסיס פרזול או על בסיס השטחה של הפלטה. אם בוחרים ארונות מעוצבים על בסיס פרזול, נהנים למעשה מארון עם דלתות מסגרת ומידית בעיצוב דומה לזה של האחרונה. בדומה לבחירת חליפה, כך בדיוק אתם בוחרים ארון: הפלטה שלו בעלת גוון אחד, והידית והמסגרת בעלות גוון אחר שמשלים אותו. מיקום הארון אינו מסובך ומצריך בסך הכל שטח עומק של 54-57 ס”מ, מינימום 80 ס”מ רוחב וגובה של 2 ס”מ. מי שמתעניין בארון לזוג, ודאי יחתור לארון רוחב של 160 ס”מ עם 4 דלתות במקום 2. ניתן לרכוש כל אחד מסוגי הארונות הללו גם בגרסת קיר, כלומר עם גובה של 2.4 מ’ לכל אורכו. ניתן לרכוש גם ארון שטוח, ללא פרזול, בעיצוב מודרני, הן בגרסת גובה 2 מ’ והן בגרסת קיר 2.4 מ’.

ארון הזזה זכוכית בעיצוב מודרני וחדשני עיצוב א ארונות קיר מעוצבים

ארונות הזזה מעוצבים במגוון דרכים

ארונות הזזה הם כמעט תמיד גם ארונות קיר 2.4 מ’ גובה אך ניתן להסדיר את רוב העיצובים שתמצאו גם בגובה נמוך של 2 מ’. רוחב מינימלי של ארונות מעוצבים עם דלתות הזזה הוא 120 ס”מ. זהו ארון הכולל 2 דלתות. ניתן לבחור גם ארון של 180 ס”מ עם 3 דלתות וכן דגמים גדולים מכך המשרתים חדרי אחסון. העיצובים שניתן ליישם הם דלתות זכוכית מראה, דלתות זכוכית אנימטוריות או גרפיות צבעוניות ללא דמויות מוגדרות או דלתות עץ מלאות ללא הדפסות.

ארונות מעוצבים במגוון טכניקות מחנות ארונות מקצועית

חברת ארונות מקצועית המתמחה בשיווק ארונות מעוצבים היא הכתובת שלכם לרכישתם. שם, ניתן למצוא מגוון רחב של ארונות מעוצבים בטכניקות שונות, בהתאמה לכל סגנון עיצוב ביתי. החברה חולשת הן על תחום הארונות הקטנים והן על ארונות חדרי הורים וחדרי ארונות בעלי רוחב רחב. בואו למצוא את פתרון האחסון המתאים לכם ביותר!

א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.