ארונות מן המעלה הראשונה - עיצוב מתקדם ושיטות אחסון מגוונות

תכנון ארונות ביתי הוא אחד מהמשימות החשובות בבניית הבית. בואו ללמוד כיצד לעשות זאת על הצד הטוב ביותר, באמצעות הכרת דגמי ארונות חדשים שעשויים ללוות אתכם בשנים הקרובות. המאמר מתאים גם למי שמחליף את אחד מארונות ביתו או רוכש ארון חדש לחדר שלא היה בו ארון עד כה.

ארונות פתיחה מעוצבים בהתאמה אישית

ארונות פתיחה במגוון עיצובים ותכנונים: ארון 2 דלתות בעומק 54 ס”מ לצד ארון 3-4 דלתות עבה בעומק 57-60 ס”מ. בואו ליהנות ממיטב העיצובים המתאימים ביותר לכל חדר בבית, החל מעיצוב ידיות באופן ייחודי ועד לגיבוש מראה פלטות הארון. ניתן לבחור דם דגמים מודרניים ללא ידיות, עם פתיחה של דלתות לחץ או מגרעת תחתונה לבחירתכם.

ארון הזזה זכוכית בעיצוב מודרני וחדשני עיצוב א ארון הזזה זכוכית לבן יוקרתי

ארונות הזזה דקורטיביים מן המעלה הראשונה

ארונות עם דלתות הזזה מתאימים גם לחדרי ילדים וגם לחדרי מבוגרים. אם בכוונתכם לחצוב אותם בקיר, זהו יתרון משמעותי המספק לכם אי שימוש בנפח גם כשהארון סגור וגם כשהוא פתוח. ארונות הזזה ניחנים במידות 120 ס”מ רוחב עבור 2 דלתות ובמידות עומק 60 ס”מ. ניתן לעצב ארונות הזזה בשלל דרכים, החל מסגנון חדרי ילדים עם הדפסות מאוירות ועד לעיצוב מציאותי המגובש בצבעים כהים ומתאים יותר לחדרי מבוגרים. בנוסף לשימוש בזכוכית מודפסת, ניתן להשתמש גם בעץ בתור חומר גלם של ארון הזזה ולבחור דגם מולבן או מבוקע שיעבה את הדלתות שלכם.

מגוון אפשרויות הטמעה לארונות

ארונות ניתן לחצוב בקיר או להעמיד כמו שהם. ניתן לרכוש דגם קיר בגובה 2.4 מ’ או בגובה נמוך מכך, המאפשר רווח עם התקרה. היתרונות של רכישת ארונות מחברת ארונות היא שניתן לבחור לא רק את מידותיו של הארון אלא גם את התשתית הפנימית. לא כל סט מדפים יתאים בהכרח לשימושים שלכם וכאן בדיוק נכנסת חברת המומחים לארונות הזזה, שיכולה לסייע לכם לתכנן את התשתית הטובה ביותר עבור מטרות האחסון שלכם.

רכישה מעשית מומלצת של ארונות – מחברת ארונות מקצועית

חברת ארונות מקצועית המעמידה לרשותכם אתר הדמיית מחשב לבחירת פתרון האחסון היא המקום המושלם לארונות שלכם. בחברה ניתן לקבל ייעוץ מומחים לגבי הסדרת הארון המושלם לכל מקום בבית, מחדר השינה וחדר הילדים ועד חדר הארונות הביתי. בחברה משתמשים במיטב עיצובי הארונות ובחומרי ייצור מוכחים אשר נשמרים כמו חדשים לאורך שנים רבות ומשמשים את הלקוח בהנאה צרופה.

א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.