ארונות לחדרי ילדים ברמה אחרת – אחסון ועיצוב בהתאמה אישית

אם אתם שוקדים בימים אלה על עיצובו של חדר הילדים שלכם, מומלץ להכיר את המידע הנדרש על ארונות לחדרים אלו. כיום, ארונות לחדריהם אינם רק מוצרים פונקציונאליים אלא חלק עיצובי בלתי נפרד מעיצוב המרחב. ניתן לבסס את ארונות הילדים על 2 טכניקות אחסון, או ארון פתיחה עם דלתות ציר או ארונות הזזה עם דלתות מוזזות הצידה. במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא בהרחבה על ארונות אלו ולבחור את המתאים ביותר עבור ילדיכם.

ארונות עם דלתות פתיחה בעלות תקן לשימוש ילדים

ארונות פתיחה הם מוצרים שבדרך כלל מרחיקים מילדים בשל הסיכון שבקבלת מכה מהדלת. ואולם, ארונות פתיחה אלה מותאמים לשימושם, מעוגנים בתקני בטיחות לעצירה מוקדמת של הדלת ובכך מאפשרים שימוש בטיחותי וללא חשש. ניתן לבחור ארונות אלו על בסיס עיצוב עם ידיות או עם דלתות שטוחות אשר נפתחות באמצעות מגרעת ממרכזן. ארונות לחדרי ילדים מסוג זה ניתן לרכוש או בגובה נמוך של 1.5 מ’ או בגובה של 2-2.4 מ’ המשתרעים על פני חלקים גבוהים יותר בקיר.

ארון הזזה זכוכית בעיצוב מודרני וחדשני עיצוב א 

ארונות עם דלתות הזזה מעוגנים בתקני בטיחות לילדים

ארונות הזזה נחשבים פופולאריים ביותר בקרב ילדים. הם בטיחותיים, מבוססים על עיצובי ילדים מן המעלה הראשונה, עם אנימציות ודמויות מופת מעולם הילדים, ומתאימים לגיבוש גם בחדרי נוער, על בסיס גרפיקה מתאימה (למשל אופנועים שמאד פופולאריים בקרב נערים). ארונות אלו מתחילים בדגם של 2 דלתות ברוחב 120 ס”מ אך יכולים להיות גדולים מכך ולהשתרע על רוחב של 180 ס”מ עם 3 דלתות. נדרשת מידת עומק של 60 ס”מ. אורך ארונות ילדים אלו הוא ארון קיר, 2.4 מ’ בדרך כלל אבל ניתן להסדיר גם גובה סטנדרטי של 2 מטרים.

רכישה של ארונות לילדים בא.א. ארונות

א.א ארונות הנה חברת מומחים לתחום ארונות ילדים. החברה מספקת את כל מה שנדרש על מנת לאפשר לכם לבחור ארונות ילדים המתאימים לשימושם. החברה עובדת עם כל סוגי חדרי הילדים, מרוכזים, פרטיים לילדים קטנים וחדרי נוער. החברה מספקת פתרונות המתאימים במדויק לכל מקרה ומקרה, על בסיס עיצוב חסר תקדים ושימוש יעיל ופרקטי. החברה מתמחה בכל סוגי הארונות, הזזה ופתיחה, ומאפשרת לכם לבחור את המוצר המיטבי ביותר בכל אחד מהתחומים הללו. ניתן לממש את בחירתם של ארונות לחדרי ילדים באמצעות הדמיית מחשב אינטרנטית לשימוש ביתי או באולם התצוגה היוקרתי של החברה.

א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.