ארונות לחדרי ילדים בעיצובים ייחודיים

במאמר זה נדון בארונות ילדים. ארונות אלו הם ארונות תקניים לשימוש ילדים ונוער, והם ניחנים בשני סוגי בנייה: ארון פתיחה נמוך וארון הזזה גבוה. שני הארונות משלימים כל עיצוב של חדר ילדים וניחנים בכל מה שנדרש בשביל לספק להם את פתרונות האחסון המושלמים.

ארון פתיחה לילדים

ארון נמוך בגובה 1.5 מ’. בחדר של ילד גדול או נער ההמלצה היא לבחור ארון פתיחה גבוה של 2 מ’ ואפילו לשקול לרכוש ארון קיר. כמות הדלתות בארונות נקבעת ביחס לגודל. ארון קטן ברוחב 80 ס”מ וגובה 1.5 מ’ יתבסס על זוג דלתות, שאחת מהן עם מדפי קיפול והשנייה לתליית בגדים. ארון גדול מכל ברוחב 160 ס”מ יתבסס על 4 דלתות, 3 עמודות קיפול ואחת לתליית בגדים. ניתן לבחור בין דגם עם ידיות לדגם שטוח שנפתח באמצעות מגרעת. אלו ארונות לחדרי ילדים שנבנו על פי תקן בטיחות ייחודי עבורם.

ארון הזזה זכוכית בעיצוב מודרני וחדשני ארון הזזה לחדר ילדים ארון הזזה זכוכית לבן יוקרתי

ארון הזזה לילדים

ארון הזזה מעוצב המתאים לשימוש ילדים באופן מעורר השראה. ניתן לבחור קולקציות מעוצבות של ארונות הזזה לא רק בפאן הגוני אלא גם בפאן הציורי: ישנם ארונות עם איור תלת ממדי של רוכב אופנוע, וארונות עם איור של דג שט במים, וארונות עם גרפיקה בהירה המתאימה לחדרי ילדים ועוד. הרעיון הוא שאלו ארונות זכוכית מחוסמת המתאימה לשימוש ילדים ושמתאפשר להטביע עליה את ההדפסות המרהיבות הללו. אלו ארונות לחדרי ילדים שגובשו על פי תקן בטיחות ייחודי עבורם.

תכנון ארונות ילדים מומלץ

ההמלצה היא לתכנן ארונות ילדים בחברת ארונות מקצועית שבקיאה בתחום ויכולה לספק לכם את כל העצות הידידותיות ביותר בו. החברה תייעץ לכם גם בתחומים המקדימים לרכישת הארון כמו פינוי מקום ויישום חציבות (לא כולל החציבות עצמן, עבורן תצטרכו לעמוד בקשר עם קבלן חיצוני) וגם תספק לכם דגמי ארונות מעוצבים אפשריים להטמעה בחדר.

רכישה חכמה של ארונות ילדים

ארונות ילדים רוכשים בבית א.א ארונות ונהנים מכל היתרונות! עיצובים חסרי תקדים, התאמה דקורטיבית מדוקדקת לכל חדר ילדים ושימוש נוח שלהם בכל ארון. הבחירה נעשית בקלות באמצעות הדמיית המחשב של החברה אבל ניתן גם ליישם אותה באמצעות ביקור בחברה באולמות התצוגה שלה. השירות כולל ייעוץ טרום מכירה, מציאת דגם הארון המבוקש, הובלה והתקנה בחדר הילדים העתידי. החברה מבצעת גם התקנה בחדרי ילדים קיימים כולל החלפת ארון ישן בארון החדש שתרכשו בה.

א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.