ארונות הזזה - שאלות ותשובות

אם אתם מעוניינים בארונות חדשים ומשודרגים, כאלו שישפרו את הנגישות שלכם לתכולות אחסון וגם יעבו באופן חסר תקדים את עיצוב חלל החדר, אנו ממליצים לבחור ארונות הזזה. ארונות אלו מכילים את כל היתרונות בתחום האחסון והעיצוב, ומספקים לבית שלכם חזות שונה לחלוטין בהיבט הדקורטיבי הכולל. הארון, אשר מגיע צבעוני עם הדפסות סובלימציה, מחליף, למעשה, את תמונות הקיר במרחב, ומאפשר חיסכון אדיר במשאבי מקום פנוי גם בפתיחת הדלת וגם לנוכח הצבתו כאובייקט חצוב בקיר.

ארון חצוב בקיר – מהו?

זהו ארון אשר מוטמע כולו בקיר משלושת עבריו: שמאל, ימין וחלק אחורי. רק הדלת הקדמית נותרת חשופה, בעובי הקיר, ומאפשרת לכם נגישות לארון. לא בכל דירה חציבת הארון אפשרית. לבדיקת היכולת לחצוב בקיר שלכם, מומלץ לזמן מומחי חברת ארונות הזזה אשר יבחנו את האדריכלות בביתכם ויסיקו האם ניתן לחצוב, והיכן. אם לא ניתן לחצוב, אפשר להתאים לביתכם ארון הזזה עם מידת עומק מקוצרת, פחות מ- 60 ס”מ, הכולל מידת רוחב ומידת אורך גדולות, המשתרעות שתיהן על פני כל חלל הקיר. בדרך זו, ניתן יהיה לאחסן בארון תכולת בגדים רבה על אף דקותה של מידת העומק.

ארון הזזה 3 דלתות חדר ארונות בעיצוב עדכני ארון הזזה פינתי מקיר לקיר

קביעת עיצוב לארון הזזה – הכיצד?

אנו ממליצים לבחון את העיצוב באמצעות הדמיית מחשב של חנות ארונות הזזה. בחירת ארון הזזה אינה דומה לבחירת ארון רגיל. עיצוביו מגוונים, הפאנלים הקדמיים שונים מהותית זה מזה,, ויש הרבה מה לדעת לפני שבוחרים. לכן, הכי טוב יהיה להתבונן ברכיבי האחסון שמוצעים בהדמיה ולהשוות אותם לנעשה בחדר המיועד להצבת הארון. מקדו את ההתבוננות שלכם בתמונה שבקדמת פאנל הארון, ואם אינכם מעוניינים בתמונה מודפסת – אז בצבע של הארון. בחרו אם הוא יהיה גלוסי בפורמט מראה, או מט, כמו בארון רגיל. ניתן גם לבחור ארון עם מראה שקופה ללא צבע.

קביעת מידות הארון – הכיצד?

הסתמכו על מדידות אנשי חברת ארונות הזזה. בנוסף, הסתמכו על הוויזואליות של הארון. אם הרכיבים שלו נראים גדולים בהדמיית המחשב, כלומר הידיות גדולות והמשקופים עבים, מומלץ לא להטמיע אותו בחדר קטן, ולהיפך. בדרך זו אתם משקיעים לא רק מחשבה עיצובית אלא גם בפרספקטיבה. כלומר, אתם מונעים מצבים בהם הארון יתבלט יתר על המידה בחדר על חשבון החלקים המרכזיים שלו, או לחילופין לא ישפיע דקורטיבית על חדר שנחשב גדול ביחס למידותיו.