ארונות הזזה משודרגים לחדרי ילדים, נוער ומבוגרים

ארונות הזזה ניתן להתאים לכל חדר בבית ומאד מומלץ לעשות כן. בשונה מארונות פתיחה הם לא מצריכים פתיחת-עומק, ועל כן חוסכים מקום רב בהתנהלות בתוך החדר. כמו כן, תקן הייצור שלהם מכווין לייצור ארונות רחבים וגבוהים. בדרך כלל אלו ארונות קיר המשתרעים לכל אורכו, 2.4 מ’. כמו כן, עומק הארון הוא 60 ס”מ. מידות אלה מאפשרות ליהנות ממקום אחסון רב גם בדגם הקטן ביותר, שמתבסס על 2 דלתות בלבד. דגם זה שקול למעשה לארון פתיחה במידת רוחב בינונית של 160 ס”מ עם 4 דלתות. כעת, נסו לדמיין מה אפשר לעשות עם ארון הזזה גדול. מעוניינים לדעת כיצד לבחור אותם? להלן המידע שבאמת מומלץ להכיר.

חדרי ילדים וארונות הזזה

נהוג לחשוב כי ארונות הזזה לחדרי ילדים צריכים להיות מודפסים על דמויות אנימטוריות ומצוירות. זו אכן טכניקת עיצוב מקובלת בספרות אבל מי שדוגל בה צריך לקחת בחשבון עובדה מאד פשוטה: הילדים לא יישארו בני 4 לנצח. הם יגדלו ויום אחד עלולים לרצות לשנות את העיצוב. לכן, ההמלצה היא לבחור ארון עם צבעים כלליים במרקם בהיר המתאימים לשילוב עבור ילדים, ולא עם דמויות אנימציה על מנת שיוכלו לשרת אותם גם בגילים גדולים יותר. כמובן שאם יש לכם משפחה מורחבת עם ילדים יותר קטנים שיצטרכו את הארון בהמשך, ניתן לבחור גרפיקה אנימטורית מתוך תכנון מראש שהוא יועבר לדור הילדים הצעיר יותר בהמשך.

ארון הזזה זכוכית בעיצוב מודרני וחדשני עיצוב א ארון בגדים בחדר השינה עם מראה

ארונות הזזה לגדולים

אחרי הכל, עולם התוכן שלנו המבוגרים שונה מזה של הילדים שלנו וגם העיצובים נבחרים בהתאם. ישנן 3 אסכולות עיצוב ארונות הזזה שניתן ללכת לדידן: או שבוחרים ארון מראה, שמשמש כולו (או חלקו, תלוי במבנה הדלת) כמראה, או שבוחרים ארון מודפס בגרפיקה ממוחשבת או שבוחרים ארון שאינו עשוי כלל מזכוכית אלא מעץ. ארון זה מממש את העיצוב הכפרי של העץ עצמו, במרקם כהה, בהיר, אדמדם, חום או כתום לבחירתכם.

מימוש מעשי של בחירת ארונות הזזה

ארונות הזזה מומלץ לבחור בבית מעצבים יוקרתי המתמחה בארונות. זוהי חברת ייבוא ארונות המתבססת על מיטב הידע בתחום זה ודואגת לכך שהלקוחות שלה ייהנו מהארונות המשובחים ביותר שניתן לבקש: חומרי ייצור עמידים, התאמה אישית של קונסולות האחסון הפנימיות, וכמובן התאמה דקורטיבית בהתאם למתבקש. השירות ניתן באופן מקצועי על ידי יועצי ארונות מקצועיים וכולל הובלה והתקנה של המוצר שנבחר.

א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.