ארונות הזזה מעוצבים

ארונות הזזה – יופי ופרקטיות בארון אחד!

השפע הרב של מוצרים וחפצים שמכיל כיום כל בית מודרני, יצרו צורך במציאת פתרונות אחסון רבים יותר משהיה נהוג בעבר. בארונות המטבח אנחנו מאכסנים כלי בית, כלי בישול ומכשירים חשמליים שונים. בחדרי השינה מוצבים ארונות לאחסון בגדים, ספרים וחפצים אישיים נוספים. בחדר האמבטיה יש צורך בארון מגבות, בחצר יש צורך באיזור לאחסון כלי גינון שונים… בקיצור, כיום נדיר למצוא אפילו חדר אחד בבית שאין בו ארון כלשהו!

אנחנו בחברת א.א ייצור ארונות מתמחים במיוחד בתחום של ארונות הזזה מעוצבים, ודואגים לספק ללקוחותינו את הארונות האיכותיים, הנוחים והיפים ביותר שניתן למצוא. בכתבה זו נפרט על היתרונות הרבים של ארונות הזזה ועל התרומה שלהם לביתכם, כך שעד שתסיימו לקרוא אותה – מובטח לכם שכבר לא תוכלו לחכות עד שתרכשו את ארון ההזזה האישי שלכם!

ארון עם דלתות הזזה – פתרון אחסון מושלם לכל צורך!

כבר שנים רבות שארונות ההזזה שולטים ביד רמה בשוק הארונות, כך שיותר ויתור אנשים מעדיפים לקנות לביתם ארונות בעלי דלתות הזזה המורכבות על מסילה, במקום ארונות “רגילים” עם דלתות. היתרון העיקרי של ארונות עם דלתות הזזה, הוא שמדובר בפתרון אחסון מושלם לכל בית, אשר מאפשר לנצל את שטח האיחסון בו באופן הטוב ביותר.


להלן היתרונות הבולטים של ארונות הזזה על פני ארונות אחרים:

המדפים בארונות הזזה הם מעט צרים יותר ממדפים רגילים, דבר אשר מאפשר לאחסן בהם בגדים וחפצים מבלי להותיר איזורים ריקים לחינם.
הטכניקה המיוחדת שבהן מורכבות הדלתות של ארון הזזה, מונעת כניסה של מזיקים או אבק לתוכם.
הפתיחה של ארון עם דלתות הזזה מאפשרת לנו לחסוך במקום גם בחדר הצפוף ביותר, שכן פתיחת דלת הארון אינה מצריכה פינוי חלל, וניתן אף להשתמש בארון הזזה ללא קושי, כאשר הוא נחסם חלקית על ידי רהיט אחר (למשל, מיטה).
בתוך ארון הזזה ניתן לשלב אביזרים שונים, אשר יחסכו לכם מקום נוסף בחדר. למשל, ניתן לשבץ מראה באחת מדלתות הארון, ובאופן זה להימנע מלהקדיש חלקת קיר במיוחד למטרה זו.

ארונות הזזה – מתאימים לכולם!

בנוסף ליתרונות המוכרים של ארונות הזזה מעוצבים, יתרון נוסף שלהם הוא שכל אחד יכול למצוא, מבין כל הארונות הקיימים, ארון שמתאים לצרכיו ולטעמו. מגוון ארונות ההזזה המוצע כיום בשוק מאפשר לכם לבחור בין גדלים, חומרים, צבעים וסגנונות עיצובים רבים, ואף לתכנן ארונות הזזה בעיצוב אישי, אשר יקלעו במיוחד לצרכים שלכם.
מדובר בארונות שהם גם יפים, גם פרקטיים, גם חסכוניים במקום בשטח, וגם מהווים את פתרון האחסון המושלם עבור כל אחד. אז מה עוד אפשר לבקש? עברו לארונות הזזה, ותופתעו לגלות כמה מרווח ויפה יותר הבית שלכם הופך פתאום!
א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.