ארונות הזזה מיוחדים למראה יוקרתי של הבית

אם אתם סבורים כי ארונות הזזה ישפרו את ביתכם ברמה הדקורטיבית, אתם יותר מצודקים. ארונות הזזה מעוצבים יצקו אופי חדש לכל חדר בבית ויגרמו לו להיראות במיטבו ב- ה”א הידיעה. ארונות הזזה יוצקים בביתכם תבנית עיצובית שלא הייתה בו קודם לכן, בשל כך שהם מספקים לו אלמנטים שלא היו בארונות המוכרים לכם עד כה.

פלטות זכוכית גלוסי מהודרות ייקחו את קירות ביתכם אל מחוזות אחרים

ארונות הזזה מעוצבים עם פלטה גלוסי מזכוכית יצרו את הברק הנדרש בחדר. בחלק מהמקרים ניתן להשתמש בפלטה בשביל שבחדר תוטמע מראת קיר ממשית, ובחלקם מדובר בוויטרז’ אשר יוצר עיצוב באמצעות הברק. בחלק מהארונות ניתן ליצור מעין חגורה במרכז הדלת בה הגימור שונה מהעיקרי: אם מדובר בארון מבריק, יוצרים חגורת מט עם גרפיקה ממוחשבת ואם הארון מט, ניתן לעיצור במרכזו חגורה מבריקה.

ארונות לחדרי שינה בשילוב זכוכית מודפסתארונות הזזה מודרניים משולבי זכוכית

גרפיקה ממוחשבת שנדיר למצוא בהתקני אחסון אחרים

דלתותיו של ארון הזזה הן יצירת אומנות גרפית לדעת כל. על ארון הזזה תוכלו למצוא גרפיקה צבעונית, חלקה בפורמט גיאומטרי סימטרי וחלקה מונפשת ומופשטת. אלו מיצגים אומנותיים אשר הודפסו על פלטת הארון. ארונות גראפיים אלו מביאים הביתה VIBE חדש, צבעוני ותוסס אשר מטביע את חותמו, במידה מסוימת, יותר מאשר התמונה שעל הקיר.

זכוכית בעיצוב בלגי עם פרופילים גליליים או מלבניים

עוד יתרון של ארונות הזזה מעוצבים בפורמט הגלוסי (המבריק) הוא האפשרות לעצב אותם בפורמט בלגי, ממש כמו החלונות. יתרה מכך, ניתן לבחור צבע לפרופיל הבלגי, שכן ארון אינו כמו חלון ואינו חייב להיות שקוף לחלוטין. ניתן לבחור פלטה אדומה, שחורה, כחולה כהה, או כל גוון אחר, והארון שלכם ישדר בדיוק מה שמשדר הפרופיל הבלגי: עיצוב משבצות מרהיב עם פרופיל מעוצב.

אפשרות לחלוקת הפרונט של הארון ברמה הדקורטיבית

ניתן להזמין ארון הזזה מעוצב מחולק, כאשר דלתות שמאל מעוצבות בצבע אחד ודלתות ימין בצבע אחר. ניתן גם להישאר באותו הגוון ולחלק את הטקסטורה המבריקה עם טקסטורת ה- מט באותו האופן. בדרך זו אתם יוצרים בקיר אחד ארונות הזזה מעוצבים אשר משפרים לחלוטין את עיצוב החדר שלכם וגורמים לו להיראות צבעוני ותוסס עד מאד.

א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.