טיפים לעיצוב ארונות הזזה מעוצבים

ארונות הזזה הם ארונות שיחסכו לכם נפח מקום בחדר, יחדדו את עיצובו ויפיקו תועלת רבה בתחום אחסון הבגדים והמצעים. ארונות אלו לא מצריכים שימוש בנפח מקום כאשר פותחים את הדלת. הדלת מוסטת ימינה או שמאלה, וזה מה שפותח אותה, בשונה מארון רגיל בו הדלת נפתחת לכיוונכם. בנוסף לכך, ארונות הזזה טומנים בחובם עוד לא מעט יתרונות שיקלו על ההתנהלות שלכם בנושא האחסון הביתי.

תכנון מערך ארונות הזזה ביתי – כך תעשו את זה נכון

המודל שלנו מתבסס על עיצוב, צרכים והתאמה לחדר. מודל זה מבטיח שתמצאו בדיוק את ארונות ההזזה הנדרשים לחדרים בהם אתם מתכננים להציב אותם. במסגרתו – אנו נלמד אתכם כיצד לפרש בצורה טובה עיצובים של ארונות הזזה שונים, כיצד להתייחס לגודל של כל אחד מהם ואיך לבחון ביסודיות את תכולת המידוף הפנימית.

עיצוב לארון ההזזה – כך תשלבו אותו נכון בחדר

על מנת לשלב בצורה טובה ארון הזזה בחדר מסוים, עליכם לבחון את העיצוב שלו: הדרך בה מגובשים הצבעים והצורות בתוכו. אם החדר מורכב בעיקר מצבעי עץ ולבן, הרי שהארון הנדרש הוא ארון עץ, אבל אם החדר הוא לבן בעיקרו, בשילוב צבעים בהירים אחרים מעת לעת, ארונות הזזה לבנים הם שיתאימו. כמובן שבין 2 סוגי הארונות יש עוד המון דגמים בצבעים שונים, כשהאלמנט הקובע הוא הפרונט, החלק הקדמי של דלת ההזזה. בהינתן שהארון יוטמע בקיר שלכם, זה גם החלק היחיד שרואים. לכן, מאד חשוב לבחור ארון הזזה שלדעתכם התמונה המודפסת על אותה דלת מתאימה לחדר ובכלל – נשאה חן בעיניכם. במידה ואינכם בטוחים, ניתן לבחור ארון זכוכית שקוף, מראה או צבע חד גוני בקדמת הדלת.

חדר ארונות בעיצוב עדכני עיצוב א ארונות הזזה מודרניים משולבי זכוכית

שימוש בגודל הארון כדי להתאימו לחדר

הכוונה היא לגודל הוויזואלי ולא הפיזי. אם אתם חשים כי המשקופים של הארונות עבים והידיות גדולות, משמע שהוא עשוי שלא להתאים לחדר הידוע כחדר קטן, ולהיפך. אם החדר גדול, ארון הזזה שמשדר שהוא זעיר, עם משקופים דקים וידיות קטנות – לא יתאים כי העוצמה שלו תהיה מעטה מדי להשפעה על עיצוב החדר.

חקר תשתית האחסון – כך תעשו את זה נכון

כשאתם בודקים מהי תשתית האחסון בארון הזזה מסוים, בדקו לכמה ליטרים הוא מיועד ולאיזו סוג תכולה: בגדים או מצעים. אם זה ארון בגדים, נסו לברר האם מדובר בבגדים לקיפול ואחסון או בגדים לתלייה על עמוד. בחרו ארון הזזה שיש בו מקום יתר לסוגי הבגדים שאתם מעוניינים לשים אותם בו, כשליתרה ניתן להקדיש מדפים קטנים ומעוטי יכולת אחסון.