ארונות הזזה - בגלל החיסכון והנראות

מעוניינים בשדרוג הארון שלכם? ארונות הזזה הם הפלטפורמות החמות ביותר בשוק! הן מציעות מגוון רחב של יתרונות אשר יסייעו לכם להתנהל בקלות עם תכולת הביגוד שלכם וליהנות מעיצוב חסר תקדים בכל קנה מידה. כשאתם קונים ארונות הזזה אתם חוסכים במגוון משאבים ביתיים ומפנקים את עצמכם בעיצוב חד ומיוחד.

נפח ומקום פנוי

אחד היתרונות הבולטים של ארון הזזה. ממד עומק ממוצע של ארונות הזזה: 60 ס”מ, לכן גם אם אי אפשר לחצוב בבית שלכם, זהו שיפור משמעותי לעומת ארון פתיחה. אם אפשר לחצוב בקיר, אתם נהנים מהקצעת מקום פנוי רבה, ולמעשה לא מאבדים סנטימטר מהמתווה המקורי של החדר. ארונות הזזה מעוצבים פשוט מביאים את מקום מגוריכם לסטנדרטים חדשים!

ארונות בגדים חלוקה פנימיתארונות הזזה בשילוב זכוכית

עיצוב ונראות

עוד אחד מהיתרונות הבולטים של ארונות הזזה הוא העיצוב והדרך בה הוא נראה. ארונות הזזה מעוצבים יכולים להתאפיין במספר דקורציות, או שהם מבוססים על גרפיקת מחשב צבעונית, או שהם מבוססים על מראה שקופה, או שהם מבוססים על איורים המהווים תמונות קיר ענקיות. יצוין כי בחדרים רבים הן מחליפות תמונות לתלייה. בתחום ארונות הזזה מראה ניתן לבחור בדגמים לא שקופים שהם מראה לכל דבר ועניין.

הוספות והרחבות

עוד יתרון שישנו לארון הזזה הוא בהוספותיו והרחבותיו שניתן לממש הלכה למעשה. ארון הזזה קטן לא מצריך החלפה אם גדלה לכם תכולת הביגוד. אפשר להרחיב אותו באמצעות רכישת מדפים והתקני הזזה נוספים בחיבור אליו. בכך, ארונות הזזה מעוצבים יכולים להתפתח ללא הוצאה יקרה ופרוצדורה סבוכה.

א.א ארונות הזזה בהתאמה לכל בית

בואו להתחדש בארונות הזזה מהפכניים בעיצוב ובפונקציונאליות! ארונות הזזה עם מראה, ארונות הזזה עם מראה חלקית, ארונות הזזה מודפסים עם תמונת קיר, ועוד. בואו למצוא את העיצוב המושלם לביתכם באמצעות הדמיית מחשב. נציגינו יוכלו להגיע לבתיכם ולבדוק את תנאי החציבה והבנייה בתוכם. על פי צמה שנצפה, הם ימליצו לכם על דגמים ראליים אותם תוכלו לעצב, לשנות ולהתאים לרצונותיכם והרגשתכם. בדרך זו תבטיחו לעצמכם ארונות הזזה מראה או ארונות מודפסים מן המעלה הראשונה שישרתו אתכם על הצד הטוב ביותר האפשרי. בואו להגשים לעצמכם חלום ולחדש את הבית עם ארונות הזזה ייחודיים!

עשוי לעניין אתכם גם: ארונות לחדרי ילדים